Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Wc-szűkítőt használó kislányok...

Wc-szűkítőt használó kislányok anyukái! Segitenétek?

Figyelt kérdés

2,5 éves a lányom, most már talán mondhatom, hogy szobatiszta. Főleg bilibe pisil, a wc-szűkítőnél van gondunk.

Vagy a szűkítő nem jó, vagy ő ilyen anatómiailag, mert ha ráül és pisil, akkor nem lefelé irányul a pisi, hanem felfelé. Vicces, de mindig pisis körülötte minden.


Most vegyek más fajta szűkítőt, vagy hagyjam, inkább bilizzünk, míg nem lesz elég nagy a wc-hez?


Másnál is volt ilyen, vagy egyedi probléma?


(A szűkítőről nem találtam neten képet, valami Miomare nevű német, szerintem a Lidl-ben vette a nagymama.)


2010. dec. 14. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyobb fajta? ha igen akkor az lehet a baj h nagyon nyitott marad a combja, próbáld ki hogy összébb rakod a lábait mikor rajta ül....
2010. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd hátrébb a kislányodat,és hajoljon előrébb egy picit,így a pisi a wc-be csurog.
2010. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az vált be, amit az utolsó írt. Hátrébb ültetem, és kicsit hajoljon előre.

Néha nekünk is felfele megy.)

2010. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerintem meg pont az a baj, hogy túlságosan kicsi rajta a lyuk, én nem tudja a fenekét rendesen beletenni.

Az előre dőlést próbáltuk, de így is kifolyt.


Ha olyan helyen járok, megnézem majd, hogy a többi fajta is ilyen-e.

2010. dec. 14. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáljátok meg szűkítő nélkül, csak úgy simán, "mint a nagyok".

Az én lányom is 2 és fél éves és vagy 2 hónapja mondta, hogy ő már nem akar bilibe pisilni, hanem a nagyvécébe. Bár volt szűkítőnk, nem is használtuk.

2010. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kislányok, akiknek előröl jobban látszik a puncijuk és ezért lehet, hogy felfelé pisil. Lehet, hogy a Te kislányod is ilyen.
2010. dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!