Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magatokkal hordjátok mindig a...

Magatokkal hordjátok mindig a baba iratait?

Figyelt kérdés

Még nálam vannak,mert nem tudom,hogy hordjam-e őket vagy kiírjam a számokat egy papírra.

Félek,hogy elhagyom egyszer a tárcámat és mindkét babám+a saját irataimat is újra kell csináltatnom!

Mely iratokat tartjátok magatoknál?


Köszi előre is!


2012. jan. 31. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és a babaának: Személyi lakcim kárgya tajkártya, és adókártya ez fontos hogy nálunk legyen
2012. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bevallom, nem viszem mindig, csak ha messzebbre megyünk el otthonról.
2012. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tárcámban van a lakcím és a taj kártyája.

Nem volt mindig nálam, de egyszer pont vidéken voltunk anyuéknál (200 km), mikor kis híján orvosnál kötöttünk ki, és pont akkor nem volt nálam a kiskönyv. Szerencsére megúsztuk az ügyelet látogatást, de azóta egyrészt mindig viszem anyuékhoz a kiskönyvet, másrészt beraktam a lakcím és taj kártyáját a tárcámba, mert akárhova megyünk, az mindig nálam van.

Néha én is parázok, hogy mi van ha elhagyom, de már nem a gyerek két iratán fog múlni, nekem is mindenem abban van... Jogosítvány, személyi, lakcím kártya, bankkártya, adókártya, taj kártya, mindenféle klubkártyák...

2012. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam sosincs nálam. Csak ha dokihoz vagy olyan helyre mennénk, ahol szükség lehet. Én félek, hogy elhagyom, ellopják, vagy valami baja esik.
2012. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A taj-kártyája, lakcímkártyája a kiskönyvébe van, az pedig mindig benne van a pelenkázótáskába, így mindig visszük magunkkal.

(Soha ne adj' Isten, de egy balesetnél fontos, hogy a kicsi iratai, oltási könyve is ott legyen.)

2012. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig magamnál hordom mindkét babám tajkártyáját, személyiét, lakcímkártyáját. (szoktunk külföldre menni velük, oda kellenek)Saját irataim közül mindent magamnál tartok jogsi, tajkártya, személyi, lakcímkártya, adókártya, még a kocsim forgalmija is a tatyómban van. Soha semmit sem hagyok el, nagyon ügyelek a holmijaimra.
2012. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert a sajátjaimmal együtt tárolom.
2012. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom! :(

Még iratokat sose hagytam el,de Murphy-törvénye,hogy mikor fog előfordulni.

A kiskönyveik mindig nálam vannak,az irataik meg a sajátjaimmal együtt a tárcámban.

Úgy gondoltam,hogy a TAJ-kártya számuk a kiskönyvben benne van,az adókártya számát egy papírra kiírom (amúgy nem tudom,hogy mi szükség lehet rá)és csak a lakcímkártyát tartom magamnál.

Vagy esetleg lefénymásolom őket!

Lehet szerintetek?

2012. jan. 31. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolta a védőnő, hogy a kis könyvét mindig vigyem magammal, a TAJ kártyának és Lakcím kártyának elfogadják a fénymásolatát is, bármerre megy az ember.
2012. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!