Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire lesz szüksége a bölcsiben...

Mire lesz szüksége a bölcsiben a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenekre: Táska, törölköző.... Kérlek mindent írjatok meg!
2012. szept. 27. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A szülői értekezleten mindent elmondanak. Azt nem írtad, hogy szobatiszta-e.

Nekem fiam van, neki ezeket vittem be:

-kinti-és benti cipő: könnyen lehessen fel-és levenni, és fogja a bokáját. Habklumpa és társai nálunk szóba sem jöhettek.

-póló, vékony hosszú ujjú felső, nadrág, udvarra való pulcsi, télre azt kérték, hogy a szobába ne nadrágot adjak rá, hanem harisnyát, hogy könyebb legyen öltöztetni

-váltás fehérnemű: trikó+gatyó+zokni

-szennyes zsák: ha baleset történne

-szatyor, reggel ebbe teszem az utcai ruháit, így tuti nem ebben viszik ki az udvarra

-lázcsillapító, erre rá van írva a neve, és az adagolás

-üzenőfüzet: ez tuti kell

-alváshoz valamilyen kegytárgy

-ha előkével eszik, akkor az

-tisztasági csomag: szalvéta, zsebkendő, wc papír


A fiamék kapnak fésűt, kéztörlőt, az mindig ki van aggatva nekik a mosdóban a jelük alá.

2012. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon bölcsifüggő a dolog.

Üzenőfüzet nekünk is kellett, és benti cipő (a kinti nyilvánvaló, mivel abban mentek). Váltás ruha is kell mindenképp, ha baleset van, vagy leeszi magát.

Ha nem szobatiszta, akkor nekünk csak pelust kellett vinni.

Amiket az első hozzászóló írt, nekünk nem kellett vinni. Ha a gyerek szeretne, egy tárgyat alváshoz vihet. A többit ők adták :)



-póló, vékony hosszú ujjú felső, nadrág, udvarra való pulcsi, télre azt kérték, hogy a szobába ne nadrágot adjak rá, hanem harisnyát, hogy könyebb legyen öltöztetni

-váltás fehérnemű: trikó+gatyó+zokni

-szennyes zsák: ha baleset történne

-szatyor, reggel ebbe teszem az utcai ruháit, így tuti nem ebben viszik ki az udvarra

-lázcsillapító, erre rá van írva a neve, és az adagolás

-üzenőfüzet: ez tuti kell

-alváshoz valamilyen kegytárgy

-ha előkével eszik, akkor az

-tisztasági csomag: szalvéta, zsebkendő, wc papír


A fiamék kapnak fésűt, kéztörlőt, az mindig ki van aggatva nekik a mosdóban a jelük alá.

2012. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsánat, az első hozzászólótól bemásoltam a végét, és benne maradt az ő bejegyzáse is véletlenül :)
2012. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok, részemről semmi gond :-)
2012. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!