Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy ha a baba...

Igaz az, hogy ha a baba elkezd menni, akkor mivel jobban elfárad, mélyebben alszik és nem kel fel annyiszor?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy babafuggo,de mik a tapasztalatok?
2009. aug. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.azt még nemtudom,de azt igen,hogy amióta mászik a kis kommandósom,azóta végig grasszolja a lakást egy párszor,és nagyon hamar elfárad és sokat alszik.Van hogy 2 2 és fél órát is.és naponta 3 vagy négyszer is.De tény,hogy fél másodperc megálása sincs.
2009. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém hiába mászik és szaladgál megállás nélkül, hiába fárad el, mégsem alszik többet. Sőt, mondhatni keveset alszik a maga 9-10 órájával naponta. Mondjuk ebben jócskán benne lehet a fogzás is, mivel még most küzdünk az első fogacskákkal. Most 9,5 hós.
2009. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, én ezt csak cáfolni tudom :D Amióta megy a babám, kb 1-1.5 hete, azóta nem tudom elaltatni, mert hiszti van belőle...1 percre sincs megállás, és nem könnyű egész nap utána rohangálni! :) amúgy 8 hónapos
2009. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom már egész kicsinek sem volt éppen rossz alvó (2 hónaposan már átaludta az éjszakát), de miután járni kezdett, még többet aludt. Este 7-kor rendszerint már ágyban volt és másnap 9-ig, fél 10-ig aludt. Napközben ekkor már csak egyszer tettem le, fél 2-től aludt kb. fél 5-ig. Kisebbik lányom még csak 7 hónapos, ő is átalussza az éjszakát, de reggel 7-kor már fent van, kíváncsian várom, hogy ha már tud járni, akkor nála is kitolódik-e a reggeli felkelés mint a nővérénél. :)
2009. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Az enyem most kezdett el jarni 2 hete, de most kezd atterni a napi 1 alvasra, csak delelott alszik mostmar, delutan porog. Es ejszaka meg mindig 2x-3x ebred. Szoval hiaba aktivabb nappal, nem alszik tobbet.
2009. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!