Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok elmenjek tanulni...

Mit gondoltok elmenjek tanulni vagy halasszak 1 évet?

Figyelt kérdés

Felvettek 2 féléves egyetemi képzésre, levelező tagozatra. Kislányom 5 hónapos lesz szeptemberben. Most még csak szopizik illetve tápszeres kiegészítést kap. Ha 2 napra suliba megyek akkor csak reggel este tudna szopizni. Így biztos csökkenne a tejmennyiség. A nagymama vigyázna rá, ugyhogy ez meg lenne oldva. Nem tudom, hogy ha jövöre mennék akkor azt hogy viselné?

Azért lenne jobb elkezdeni, hogy ha valami gáz van akkor is befejezzem mire viszamegyek dolgozni.


2009. aug. 3. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk van aki behozza magával a babát és pár órát van ott.

De nem tudod lefejni és akkor nagyi meg adná neki?

2009. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 6 hónapos volt amikor visszamentem a suliba, pénteken délután és szombaton délelőtt volt tanítás. Indulás előtt megszoptattam meg volt otthon lefejve tejcsi neki, egész héten készültem erre. Aztán amikor elkezdtünk a hozzátáplálást először a tízórait és az uzsonnát vezettük be, a suli miatt. Az én babóm nagyon anyás de még így is átvészeltük. Az már más kérdés hogy a szakdogához valahogy nem sikerül hozzáfognom itthon, vele... :)

Szóval menjél nyugodtan tanulni később sem lesz könnyebb, akkor meg más problémák lesznek, nem hagy tanulni, jobban 'megviseli' ha elmész stb. 1 éves anyuka

2009. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az előző hozzászóló vagyok. Amúgy halasztani akartam,de nem lehetett mert megszűnt ez a szak... Nem bánom már hogy így alakult.
2009. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztos, hogy nem mennék el se tanulni se dolgozni se sehova. (persze nem mindenki teheti meg) Nekem nagyon fontos, hogy a kisfiam mellett legyek, nem azért szültem, hogy más nevelje, más hallja az első szavait stb. Olyan hamar fel nőnek és olyan kevés időt tudunk velük lenni. Szerintem ki kell használni amíg pici és igényli az anyukáját, lesz még távol tőled eleget. A másik dolog amiért nem hagynám másra a szopizás. Az egy dolog, hogy lefejed a tejet, de az nem ugyan az mintha szopizna.

Szerintem ha lehetőséged van rá halaszd a tanulást és minden mást is. Remélem meg tudjátok oldani valahogy.

2009. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MErt mi magyarok ezt szoktuk meg, de másik orszgáokban heteket kapnak szülés után, nem hónapokat.
2009. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el! Ha nem megy, azt úgyis csak menet közben tudod meg, egyébként meg szerintem 1 év múlva sem lesz sokkal egyszerűbb, ha épp nem a szoptatás, etetés miatt, akkor lesz más. Indokot mindig lehet találni. Utólag pedig lehet, h szomorkodnál. Én bíztatnálak!
2009. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is elmegyek ősszel fősulira, igaz az én fiam akkorra már 9 hónapos lesz, de őt is le kell választanom a nappali cicikről, sajnálom, de úgy hiszem a kezdeti nehézségek után minden rendben lesz. Bennem is megfogalmazódott, hogy halasztanom kellene, de a párom támogat és biztat, hogy együtt megoldjuk a problémákat, ő azon a héten csak éjszakázni fog, így vele lesz amíg én suliban leszek. Igaza van az előttem szólóknak, később más lesz a visszatartó erő. Szóval én azt mondom ne halassz.
2009. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Azt hiszem nem halasztok.
2009. aug. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!