Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babámnak koszmós a...

11 hónapos babámnak koszmós a fejbőre. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit olajjal dörzsöld be a területet és utána alaposan mosd meg majd dörzsöld át törölközővel. Szépen le fog jönni róla.
2012. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
babaolajat raktam rá, és egy kis ideig volt rajta sapka. Aztán lemostam.
2012. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szabó-Vincze Kriszti válasza:
Én megvettem a méregdrága Babé koszmó elleni sampont 3 ezer ft-ért, de nem éri meg. Szépen elmúlt magától. Az előző olajos módszereket támogatom.
2012. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Babaolaj hatásos, bekened délután, este pedig lemosod!
2012. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Disi ***** válasza:
Nekem még kisebb volt a babóm mikor egyszer előjött, hosszú hajjal született. Akkor nekünk is az olajos pakolás segített. Mi is megvettünk a Babé samponját. Heti egyszer samponos hajmosás van, azóta nincs gond.
2012. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is olajoztam, aztán meg megnyúlókásodott a koszmó.

Felkentem a hajszálaira lehúzás helyett.Szörnyű volt.

Nagyon sűrű fogazatú fésűt vettem a Dm-ben, azzal lesimókáztam neki. Kb. 10 perc alatt le tudtam fésülni neki.Szóval nekem az olaj nem vált be, csak a száraz fésülgetés.

2012. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a frezyderm koszmó elleni alapcsomag segített, amiben koszmó elleni olaj van meg sampon. :)
2012. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Megoldottam, este pancsi előtt 1 órával be olajoztam, pancsinál lemostam. Másnap iszonyatosan viszkedett neki, sapit adtam rá és én is használtam a sűrű fogazotú fésűt és így estére már nem is volt probléma. Szóval én így kombináltam össze a dolgokat :)
2012. okt. 3. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!