Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megszületett az első...

Amikor megszületett az első babátok hogy karácsonyoztatok? (nagyszülők, otthon. )

Figyelt kérdés

Tudom még nagyon messze van,de egyik nap a családban felvetődött ez a kérdés és őszintén szólva nem tudom hogy legyen hogy "mindenkinek jó legyen"!

én leginkább úgy szeretném hogy a szenteste csak a miénk,majd a további napokon látogatunk vagy jönnek!

Vagy ez túl nagy elvárás a nagyiéktól?


2012. szept. 29. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én dec.18-ra voltam kiírva,tök jó volt mert azt hittük,hogy a karácsonyt már otthon töltjük,hát nem így sikerült,a kisfiam úgy döntött,hogy még marad 5 napot,így 23.-án született,,és a karácsonyt bent töltöttük!

Egyáltalán nem nagy elvárás,beszéld meg velük,hogy ti így szeretnétek!

2012. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste 3. ban.

Másnap a pár házzal odébb lakó családhoz elsétáltunk babakocsival, babáztak egyet.

Harmadnap a szomszéd városban lakó másik családhoz autóval egy órára, ez belefért, a baba szinte észre sem vette, mi mentünk, nem volt messze, és tudtuk, hogy nem fognak nyaggatni.

6 hetes volt a kicsi.

Idén pocakkal megyek, és az egy évessel.

Jövőre 2 évessel és 8 hónapossal :)

Ha úgy tűnik majd, nem fér bele, lemondjuk, nálunk nincs ebből sértődés.

A szenteste mindig a szűk családé, mi a férjemmel és gyerekek, akkor senkit sem engednénk be.

2012. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is mindig így csináljuk, hogy a szenteste a miénk és karácsony 2.,3. napján mentünk a nagyszülőkhöz.Szerintem ez nem túl nagy elvárás, szerintem meg fogják érteni, nektek is kell egy nap mikor csak ti hármasban együtt vagytok.
2012. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi sosem voltunk híve a férjemmel annak,hogy csak mi, otthon. Sőt, nálunk pont az a lényeg,hogy ilyenkor összegyűljön a család és együtt legyünk!

Tavaly 3 hetes volt a babánk Karácsonykor. Délután mentünk anyuékhoz, ott voltunk kb. 2 órát, utána anyósékhoz, ott is két órát.

Idén sem leszünk csak 3-an!

2012. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy Ti szeretnétek, úgy csináljátok, mindenki meg fog érteni.


Nálunk egyébként még pont az van, hogy együtt szeretnénk lenni. Jó eséllyel 3 hetes lesz kislányunk, szóval nem tudom. Húgom messziről jönnek az akkor hat hónapos fiúkkal. Szerintem az idén a szenteste nálunk lesz, ha bírom... ha nem, akkor csak hármasban leszünk, de én inkább a picivel.

2012. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem az igazi karácsonyi ajándék a kisfiam születése volt. Dec. 26-án született. Előtte egy héttel már befektetett a dokim. Úgyhogy mi bennt töltöttük az ünnepeket.
2012. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi a gyerek születése előtt is,és azóta is mindig az én szüleimnél töltjük a Szentestét.fiam szeptemberi,így már három hónapos múlt az első karácsonykor

karácsony első vagy másnapján a férjem rokonságához megyünk.tavaly már dolgoztam karácsonykor,így hozzám lett igazítva az ünnep.szenteste szerencsére otthon voltam,de a másnapján dolgoztam reggeltől estig.akkor kettesben voltak a fiúk

2012. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mimindig sógornőméknél vagyunk karácsonykor!Őkvetették fel hogy 2009-benmikor az elsőlányunkszületett nembaj ha kihagyjuk...3 hetes volt karácsonykor, dementünk,ésnemvolt semmi gond!Azóta ismindig!Tavalymár itthonis fontosvoltminden, szóvalszép ebéd aztán együtt fadíszítés,majd Ő aludt, mi odakészítettük azajándékokat!Ígyitthonvoltbontogatás, utána sógornőméknélis!:)


Idén már mii is 4-envagyunk, de karácsonyra 7,5 hóslesz a kicsi, tutimegyünk, bár "fabontáslesz" azfix!:)

Mi második nap vagyunk itthon,és 3-adnap jönnek anyuék,vagymegyünkmi!


Nekünkis az együtt al lényegszenteste!

2012. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó,elromlott a szóköz?
2012. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú,8-as,vagy 3x elolvastam,mire értelmezni tudtam.Szóköz?
2012. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!