Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden ujj gyümölcs bevezetése...

Minden ujj gyümölcs bevezetésekor elsőnek a levét adjuk és csak 1-2kanállal? Többi lent.

Figyelt kérdés

4,5hós babám 1hónapja eszik barackot már,szeretnék adni neki almát is most már..ha izlik neki pár nap mulva barackkal és darált kekszel szeretném keverni neki..hogy tartalmasabb legyen!

Mindig este eszi a barcakot utána tápszer(Bebea HA pro1 van itthon) fürdés és a cicimet is teljesen leszivja..

Tegnap éjszaka 5xis felkelt enni..de van amikor 1-2x!

Hogyan,mivel tudnám jól lakatni őt estére?

Napközben csak cicizik.


2012. szept. 30. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
A Milumil 7gabonás pépre gondoltam,vagy pedig a baba kekszre..ezt tenném a gyümölcsébe!
2012. szept. 30. 13:56
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Új, és ez csak az egyik hiba, bocs az off-ért, csak nagyon zavarta a szemem és gondoltam kijavítalak.
2012. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ok..

de ne haragudj..ez itt nem helyes írási verseny..sem nyelvtan óra!!!

Gyakori kérdések-még pedig a Babák kategória..itt tapasztalatokat,tanácsokat kapunk,adunk egymásnak..

tehát ha van babád,tudhatnád hogy van mikor egy kézzel próbál feltenni egy ro...t kérdést az anyuk..nem a helyes írásra figyeltem,hanem hogy minél előbb megírjam és kapjak tanácsot!

Bocs az offért- ettől pedig a hajam kihullik..

Jah..és nem kötelező sem elolvasni sem megválaszolni-bocs az Offért kedves elsőőő- emberedre találtál a mai napon!!!

2012. szept. 30. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki almát, de pár nap múlva ne adjál szerintem hozzá még kekszet, én várnék azzal még 1-1,5 hónapot, még csak 4,5 hós. 4 hós kortól kaphat már tejpépet is.

Meg sem merem kérdezni, hogyhogy ilyek korán elkezdted hozzátáplálni?

2012. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyugodtan megkérdezheted.. :-)

nem harapok,csak nem szeretem az ilyen "mindelébenkanálanyukákat"!!


Hát sajnos azért mert nem tudott kakilni,2hétig,akkr már doki jött,se a szirup,sem a kamilla tea nem segitett rajta!

igy az orvossal közösen megbeszéltük hogy nincs más megoldás,muszály a barack..azóta 2naponta van kaki.

De egyébként csak 50-80mlt eszik meg a barackból..szóval nem váltottunk ki étkezést,még nem is szeretnék,csak olyan pótlás félének jó.

2012. szept. 30. 14:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Most is az orvos+védőnő mondta a glutén bevezetését!
2012. szept. 30. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Oké, megnyugodtam, hogy nem harapod le a fejem:-).

Azt gondolom tudod, hogy az alma fogja a székletet?

2012. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen-igen,ezért is csak ugy adom majd neki hogy barackkal keverve! :)
2012. szept. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!