Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól isztok pohárból?

Mikortól isztok pohárból?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta folyadékot isznak. A legnagyobbam a tápszert cumisüvegből a vizet, teát pohárból kapta. Nagyon hamar megtanult belőle inni.
2009. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta iszik, vagyis 6 hós kora óta. Próbálkoztam mindenféle csőrössel, de inkább engem utánzott:-)

Most 8.5 hós és kizárólag abból fogadja el a vizet, folyamatában nyel és tartja a poharat is. Persze anyai segítséggel, de nagyon édesen csinálja.

2009. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan 8 hónapos korában adtam neki először pohárból inni. Természetesen ekkor még én tartottam a poharat, legfeljebb rátette ő is a kezét. Mindössze néhány kortyot ivott minden alkalommal. Körülbelül 1 éves korától iszik teljesen önállóan pohárból. Mostmár nagyfiú (15 hónapos), úgy iszik, hogy fél kezében a pohár, abból kortyolgat, másik fél kezében pedig például egy darab keksz. A cumisüveget 10 hónapos kora óta nem hajlandó elfogadni.
2009. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb fél éves kora óta próbálgatjuk, de nem sok sikerrel :(

Most 1 éves és nagyon elszánt vagyok! :D

2009. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hós korától. Akkor kapott először cumisüveget is, de abból nem tudott inni, viszont pohárból 1-2 hét alatt simán belejött! Most 11 hós és ha kezébe fog egy üres poharat, akkor azt emeli a szájához, mintha inna, de ha töltünk bele vizet, akkor csak tartja a száját, hogy mi öntsük neki. :) Gondolom hamarosan maga is tud majd inni belőle. Néhány napja viszont a 2,5 decis Jana baby-s üveg a sláger nála, abból simán iszik!
2009. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!