Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 6 hós babám...

Normális hogy 6 hós babám rendesen mászik, feláll ahogy lehetőség van rá és butorok mentén még néhányat lép is, ill. ágyról simán leszáll esés nélkül már 5 hós kora óta és már oldalasan ül is (négykézláb helyzetből)?

Figyelt kérdés
NORMÁLIS EZ? Vigyem orvoshoz? A gerince és a lába miatt gondolom. Más baba mit tud ennyi idősen?
2009. aug. 4. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ezt találtam neked

[link]

De persze minden baba más vannak akik előbb és vannak akik késöbb kezdik ezeket a dolgokat.

2009. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, nincs semmi baja a babádnak :)

Az én picurkám is ilyen volt. 6 hónaposan már kapaszkodva közlekedett, a nővérem lánya pedig már 5 hónaposan. 2 hónaposan már átfordult, a háziorvos csak lesett mindig, hogy milyen erős kislány.

Egyébként én azért egy kicsit visszább fogtam, nem engedtem sokat menni korán, mert én is féltettem a lábát, csontjait :)

végül is 1 évesen és 4 naposan elindult, azóta nincs megállás :)

jó babázást, ne aggódj!!!

2009. aug. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha ne hasonlítsd más babákhoz!Minden gyerek másképp fejlődik.Egyetlen szabály a csontjai érdekében:nem szabad semmit erőlteteni.Rá kell hagyni a babára,hogy hogyan mozog,ő érzi,hogy mire képes. A tied korán kezd bizonyos dolgokat,de lehet,hogy majd a fogai később bújnak ki,mint más babáé,vagy éppen később kezd el beszélni.Az a fontos,hogy lásd a fejlődést.
2009. aug. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre mondta a barátnőmnek a gyógytornász, hogy ne hozza olyan helyzetbe ahol feltud állni...(majd jurtába költözik)
2009. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden amit magától/önállóan tud csinálni az normális.

nekem 7hós volt a kicsim mikor felállt, doki mondta ültessem vissza

:)

2009. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

teljesen normalis, nagyon ugyes babad van!!!!:)

en is alig vartam, hogy kezdjen mar valamit csinalni, es kb 1 het alatt mindent "megtanult". 7 hos korara ult stabilan, most 8 hos lesz, es az elmult 1 hetben megtanult egyedul felallni, kuszni-maszni, tapsizik, es puszit ad!:)

2009. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!