Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos a fiam már 4 honapos...

5 honapos a fiam már 4 honapos korátol fordul hátrol hasra, de vissza nem tud még mindig. Az baj? Hogyanfog vissza fordulni, négykézláb helyzetböl? Mert már probál 4 kézláb lenni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden baba a saját technikája szerint mozog. Rá kell bízni,hogy mikor hogyan csinálja. Lehet,hogy a te babád kihagyja a hátára-fordulást,de az is lehet,hogy majd a kúszás során fog a hátára fordulni,vagy négykézlábra áll, és onnan pottyan hasra vagy a hátára.
2010. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hamarabb tudott hasról hátra,de nem a "helyes" technikával!Ő úgy csinálta,hogy feltolta a popóját a kezét a feje főlé nyújtotta,és átdobta a popóját!Majd mivel jobban szeret hason lenni,így 1 hétre rá át tudott fordulni hátról hasra!És utána 5 hós is elmúlt egy kicsivel mire helyes technikával fordult hasról hátra!A helyes technika hogy fejjel indít!Ledől így az oldalára és úgy gurul át!csak ez félelmetes,mert ki tudja mi van a háta mögött és koppanhat a feje!Nálunk ez sokszor elő is fordult,mert gurul azóta minden felé!

fél éves kiscsaj anyucija!

2010. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy a következő dolog már a 4 kézlábazás a mászás meg az oldalra kiülés lesz:)

Az én lányomnál legalábbis igy volt. 3 és fél hósan megfordult hátról hasra de visszafelé nem, viszont 5 hós korától kutyázott 4 kézláb és most 6 hós múlt és már mászik és kiül oldalra.

Azóta se láttam hogy a hasáról a hátára fordulna, hanem ha hason van és unja akkor felmegy négykézláb, arrébb mászik és kiül oldalra.

:)

Nekem is fura mert a kisfiam 2 éve tök máshogy fejlődött mozgás terén:)

2010. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!