Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolkodom, hogy a szilveszte...

Gondolkodom, hogy a szilvesztert wellness hotelban töltsük.1,5 évessel jó ötlet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon régen szeretném páromat meglepni egy szilveszteri wellness-sel. 1,5 éves lesz a babánk akkor. Mit gondoltok? Mennyire jó ötlet? Milyen hamar kell lefoglalni?
2012. okt. 1. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, én örülnék neki:)! Hát még ha egy masszázst is kapnék mellé a szülésben "szétcsúszott" testemnek:)!

Szerintem ideje van a foglalásnak, ha olyan szobát szeretnétek és olyan helyen ami tuti mindenkinek megfelel.

Ja, és szerintem fontos, hogy családbarát legyen a hotel, nehogy kellemetlenségetek legyen, akár az, hogy valakit idegesít a baba:(.

2012. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk 1 évesemmel, ezt kaptuk szülinapi ajándékként anyukámtól, gondoltam gond, lesz, de nem, nagyon jó volt. Az esti fürdetést megoldottuk a zuhanykabinban, kajálás az etetőszékében, amit vittünk, bilikét vittünk, vittünk néhány üveges bébikaját, ha nem ehetne a mienkből, de nem használtuk, mert mindig volt olyan étel, amit egyikünk rendelt és a gyerek ehetett belőle. A szobánk mini- apartman volt, a férjem kinn, mi a hálóban aludtunk, persze csak míg elaludt, fél óra, utána mentem apához. Nekünk nagyon jól telt,én bátorítalak:) Szilveszterre és így készülünk menni, ha buli nem is lesz, de pihenés mindenkép.
2012. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Thaiföldre mentünk egy hét hónapossal és jól éreztük magunkat. Bár akadt némi komplikáció
2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, én hihetetlenül örülnék, ha kitudnák kicsit kapcsolni.

Szerintem egy ekkora gyerekkel már simán meglehet csinálni!


Mi 1 éves gyerekünkkel voltunk 8 napot nyaralni külföldön, távol mindentől.

Semmi baja nem volt, élvezte a dolgokat, a friss levegőt, az embereket, akik mindennap, minden percben barátságosak voltak :)))


Szerintem már most nézelődhetsz. A szezonba úgyis drágább lesz ezerrel. Esetleg nézelődhetsz kuponos oldalon is.


Ha a Danubis Groups Hotel-ban akarsz foglalni, akkor írj és küldök egy kupont hozzá (DM-s).

2012. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi tavaly, igaz nyáron voltunk 1,5 évessel, és szuper volt, simán megszokta za új körülményeket.

Idén sziveszterkor ide megyünk:

[link]

2012. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor belevágunk.
2012. okt. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!