Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem izlik babámnak a Beba...

Nem izlik babámnak a Beba HApro1 tápszer, mindegyiknek ilyen rossz ize van?

Figyelt kérdés

Csak estére kap 120ml-t,de csak 40mlt hajlando megenni belőle! Most 4,5hos,még a doki irta fel mikor megszúletett,most vettük elő kb.1hete! Tudnátok ajánlani olyat ami "finom" laktato?!

Köszönöm


2012. okt. 1. 19:10
 1/9 A kérdező kommentje:
A Startot kapja
2012. okt. 1. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajánlani nem tudok, de ez tudtommal direkt rossz ízű, a legkisebbeknek készül, hogy ha pótlást is kap, ne szokjon le az anyatejről (az enyém vissza is szokott).
2012. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg?! Az nem semmi,azt tudom hogy iszonyu büdös! Hát ö napközben csak tejet eszik,estére kap egy kis tápszert hogy tovább aludjon,de ezzel semmit nem érek!
2012. okt. 1. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem "direkt rossz ízű" a Beba! :)))) A fura íze a benne lévő bifidusztól van. Ez egy jótékony baktérium, ami erősíti a bélflórát, ezáltal az immunrendszert, és segíti az emésztést is. Szuper jó tápszer szerintem, de nem minden baba fogadja el. A kisfiam 6 hónapos koráig boldogan itta, de aztán nem fogadta el többet, váltanunk kellett. Humana Baby Fit antireflux tápszert kapott, banános ízű, mai napig az az ász, imádja!
2012. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekünk doki mondta ezt (utólag), de ez is van ráírva (most rákerestem a dobozára): "A Beba HA Start Pro enyhén kesernyés íze nem befolyásolja a szopási kedvet, ha mindig szopás után lehetőleg pohárból vagy kiskanállal adják."
2012. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A HA-s tápszereknek mindnek borzalmas íze van, az eljárás miatt amitől HA ugye, én babám akkor kezdte el normálisan megenni a tápszert amikor simára váltottunk. Beba nálunk még szorulást is okozott a Milumil jött be, de ez mindenkinek más. Mindenkinek kapásból a HA-t írják fel de ha nem kifejezetten indokolt próbáld emg a simát és várd emg ha nem lesz tőle kiütés akkor mehet az. olcsóbb is sokkal.
2012. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is a Milumil-re gondoltam,mégpedig a banán izesítésűre!

Teljesen tanácstalan vagyok mert semmit nem akar enni,vettem már vagy 5 fajta tejpépet,de egyik sem jön be neki,még a folyékony változata sem,egyedül a gyümölcsöket eszi meg,de hát az éjszakár nem laktató neki!

Igazáól a tápot is azért kapja hogy tovább tudjon aludni,meg én is,mert már nagyon elfáradttam!

Nem esik nehezemre éjszaka szoptatni,de nagyon hálás lennék ha csak 1-órával tovább tudnánk kihuzni!

2012. okt. 5. 09:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is Milumil hanem Humana
2012. okt. 5. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Első fiam már 14 hós és még mindig nem ezsik mást reggelire illetve vacsira csak a tápszerét és simán alszik 12 órát.
2012. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!