Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El tudok még adni nyári rucikat?

El tudok még adni nyári rucikat?

Figyelt kérdés

A kislányom most 1 hónapos, sorra rakom ki az 56-os és pár 62 es ruháit is. Aug végére voltam kiírva, reméleve,hogy hamarabb jön,vettünk pár csajos rucit neki, amit most esélytelen ráadni, ráadásul elég nagy baba lett, így sok nem is lett volna jó.

Van értelme most meghírdetni??


2012. okt. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, felrakhatod.Esetleg ruhacsomagként is felteheted.

Ha odaírod, hogy valakinek jövő nyáron is szüksége lehet rá, akkor lehet, hogy megveszi. Igaz, ahhoz lehet, hogy mostanában kellene teherbe esnie és a jövő nyárra gondolnia, de vannak bezsongós nagymamák, akiknek már ezen jár az eszük, amint megtudják, hogy jön az unoka. Ha nem jön össze pár héten belül, akkor marad jövőre.

Vagy be lehet adni használtruhaboltba bizományba is. Vagy művházakba ruhabörzére stb.

Vagy... hátha lesz még nálatok kistesó, rokonságban ajándékba majd valakinek. Igaz, abból nem lesz pénzed, viszont nem kell ajándékra költened.

2012. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, csak jövőre.


Én személy szerint már a melegebb ruhákat keresem a most 14 hónapos lányomra.

Tehát télire a 18-20 hónapos ruhákat keresem leginkább.

Nem vennék ilyenkor nyárit.


Ha kismama lennék, akkor pedig végképp nem, mert még teljesen feleslegesnek tartanám, hogy vásároljak.

Azt se tudnám, hogy fiú vagy lány.


Én októberben estem teherbe, júliusban szültem, de csak márciusban (nagy börzén) kezdtünk el ruhákat vásárolni a lányunknak.

Minden mást szépen sorban vettük meg.

2012. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tavasz elején, március körül tedd fel, akkor már mindenki tudja, aki nyáron szül, hogy mire van szüksége. Én most nem venném, még téli holmink sincs, nem is tudnám a nyárit hol tárolni.
2012. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pötyös Panni ***** válasza:

Persze! Ha minden jól megy akkor jövőre is lesz nyár.

Hátha megtetszik valakinek.Szekrényben elfér és nem kér enni:)

2012. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!