Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mezőkövesdi Zsóry-fürdőről,...

Mezőkövesdi Zsóry-fürdőről, illetve a bogácsi strandról mik a tapasztalatok babás szemmel? 1 éves lányunkkal mennénk.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

anyukám az előbbit nagyon dicsérte,mi a bogácsin voltunk,gyerekcsapattal-nagyon jók a medencék,hatalmas,-és játszótere is van.érdemes kipróbálni..

2009. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én a mezőkövesdit ismerem nagyon jó kis gyerekmedencék és pancsolók vannak.Tavaly az unokahúgommal jártam ki piszkosul élvezte, igaz ő már három éves. [link] itt tudsz képeket is nézni
2009. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12:41es, biztos, hogy zsóriról beszélsz? 1 db gyerekmedence van 3 éves kortól használható.

Egyébként jó hely, aug végén mi is megyünk egy 15 hónapos csemetével. Ha jó idő van akkor sokat lehet pancsolni, ha rossz akkor kicsivel sajna nem, mert a fedett gyógymedencét 12 év fölött lehet használni.

2009. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen arról beszélek,van a "fő" gyerekmedence azonkívül van pancsizó az uszoda mellett,az ikermedencék mellett és a kör medencénél is van kialakítva egy kis "sziget" plusz a hullám medencében is az elején sok gyerekkel pancsiznak és a kör és a hullám közti napozónál is van kialakítva kis medence szóval lehet válogatni :).
2009. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kör meg a hullám hideg, nem kicsinek való, a nagy ikermedencék mellett meg csak régen volt pancsizó-az én gyerekkoromba-most ott napozni szoktak. De jó lenne ha úgy lenne ahogy mondod, majd megnézem:)
2009. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze majd személyesen megnézed,jó pihenést majd :)
2009. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!