Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 hónapos és egy hete...

Kisfiam 3 hónapos és egy hete ordítva szopik. Az ugy zajlik hogy szív 3-4 vagy jobb esetbe 10-et és megfeszíti az egész testét és ordít allig lehet megvígasztalni. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt a 3-4 szívást milyen lendülettel szívja? Lehet, hogy nagy elánnal áll neki, és sok levegőt szív, és akkor fáj a pocija. Próbáld meg, hogy ilyenkor büfizteted, és utána visszarakod. A széklete rendben van? Az is lehet, hogy nem tud kakilni, és akkor enni sem tud, mert teltség érzete van.
2010. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, szopási sztrájk lehet, türelmetlen mert túl szeretne lenni az evésen. Vagy pedig túl gyorsan jön a szájába a tej és ez nem tetszik neki. Figyeld meg ha akkor kezd el sirni miután belövell a tej akkor valószinü ezért van.
2010. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Széklete napi 1-2.De ez kiborító már azon gondolkodom hogy nem e valami gyomor problémája van.


Ja és még annyi hogy ömlik anyála és régja az öklét.

2010. febr. 2. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálink un.ez a helyzet de mi még csak 9 hetesek vagyunk és 3 hetes kora óta tart. Dokinő szerint hasfájás és közben is büfiztessem . Van amikor használ van amikor nem. Én is olvastam erről a szopási sztrájról, és ott ad néh
2010. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nyál+ökölrágás egyértelműen a fogra utal. Készül a foga, de még akár 2 hónap is lehet, mire előbújik. Nálunk is 3 hónaposan kezdett nyálazni+nyűgös volt, de csak 5 hónaposan bújt ki az első 2 fogacska. Próbálj adni neki Chamomila 15ch homeopátiás bogyót, az a fogzáskori nyűgösségre van.
2010. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, (csak félrenyomtam) szóval néhány tanács: félálomban szoptatás vagy ringatva, mesztelen tesetek érintkezzen állítólag ezt szeretik a babák. Én is megpróbálok mindent elkövetni, hogy enyhüljön, hisz gondolhatod h.6 hete szenvedünk vele minden szopinál, és már teljesen kivagyok, de a dokinő azzal biztat és akik áteset ezen, hogy 3 hós kora körül elmarad. Furi, hogy nálatok meg most kezdődik. Nagyon fontos a büfiztetés szopi közben is és olvass utána "szopási sztrájk". Milyen időközönként esztek és mennyit?
2010. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 és fél hónapos a kislányom és kb 2 hete csinálja ugyanezt. Én már utána olvastam mindenhol, ez a szopási sztrájk. Írd be hogy szopisztrájk a keresésbe ezen az oldalon és találsz sok hasonló témát és kommnetet. Itt is írnak róla:

[link]

Én sok mindent megpróbáltam, de nem sikerül nagyon megtörni a sztrájkot. Hajnalban rendesen szopizik, napközben nem, én tápszer pótlást adok neki ahogy elkezdi a kukackodást.

15 hetes kislány anyukája

2010. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Enni 2-3 óránkét eszik és már az éjszakát végigalussza este 9-10körül eszik és reggel 6-7 körül kel.


3700-al született és most 6300 a sujja.


Pont most volt egy szopi és 8 percig szopott felváltva a melleim.

Komolyam már rettegek a szoptatások előtt.

2010. febr. 2. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!