Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott gond lenni hogy egész...

Szokott gond lenni hogy egész nap othon vagytok egyedül (a babával) és mikor hazaér a párotok várnátok hogy veletek foglalkozzon, téged szeretgessen de ő fáradt és más dolga van?

Figyelt kérdés
Én már 3 éve ithon vagyok a terheségemet beleszámitva és már nagyon hiányzik egy kis társaság(felnőtt) és egyre nehezebben viselem hogy a párom este 6 kor jön csak ha ,és ugye mikor végre ithon van akkor azt várnám hogy velem foglalkozzon,beszélgessünk,szeretgessen,szoval legyen velem,de ő meg fáradt és vágyna egy kis nyugira,meg netezne(megnézné a email.jait),vagy nézne egy filmet én meg persze a barátokat nézném igy ezt is megkapom hogy egy filmet sem tudunk nézni mert engem más érdekel,vagy külön szobában tv-zünk de akkor megint nem vagyunk együtt.Nálatok ez hogy megy?Hogy birjátok othon egész nap?
2011. febr. 4. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk nincs időnk ilyeneken pörögni, mert onnantól hogy hazaér öltözik át és vagy ő csinálja a vacsorát és továbbra is én gyerekezek, vagy fordítva. Egy perc megállás sincs. Etetés,altatás (kisebbik), majd futőszalag fürdetés, pelenkázás, öltöztetés, esti tápszer készítés, felváltva megvacsorázunk, ő bemegy a nagyobbikkal mesét olvas, altatja, én a másik szobában a kicsit altatom és este 10-kor összerogyunk és ennyi. sosem veszekszünk, mert különben nem érnénk a dolgok végére :DDDD Javaslom csináljatok Ti is még egy gyereket :DDDD
2011. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
néha igen,de beszélni kell róla,mi próbáljuk osztani a terheket,de van súrlódás mert ő sem érti milyen egész nap csak a gyerekkel lenni,próbálj talizni más anyákkal...egyébként dettó 3 éve vagyok itthon terhességgel együtt
2011. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, én is lassan 3 éve vagyok itthon és 2 hét múlva lesz az els (!!!!!!!!!!) alkalom azóta hogy kettesben elmegyünk a férjemmel 2 órára valahová...
2011. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont este került szóba...szerinte én egész nap itthon csak lődörgök, tengernyi szabadidővel és ne áltassam azzal, hogy a gyerekkel lenni mennyire megerőltető :(


Mert hogy neki nics szabadideje bla bla bla....és én milyen önző vagyok hogy magamnak követelem azt a keveset ami mégis van. Had játszon már! (Halkan jegyzem meg, hogy hajnali kettőig klimpírozik a gépen minden nap, másnap meg mint a mosott sz@r és természetesen egyfolytában morog, hogy fáradt)


Megjegyzem volt itthon a kicsivel 2 nap mert én továbbképzésen voltam.


A kicsi este mikor hazaértem még mindig az előző este felvett pizsiben rohangált kinn a járólapon is! A pelus...hát remélem azért egyszer kicserélte, de a punija tiszta vörös volt és úgy tele volt a pelus, ha valakit fejbe vágtam volna vele azt hitte volna, hogy cunami jön.

Haja a szemébe, a taknyába beleragadva, tiszta kosz az egész baba.

S persze olyan éhes volt, hogy amikor elétettem a kaját két kézzel markolt bele és úgy falt majd megszakadt...arról nem beszélve, hogy a reggelinek készített kakaó ugyanúgy ott állt a konyhapulton ahogy odaraktam :( Ergo lehet inni sem adott neki egész nap, mert a csőröse is ahogy elmosogattam úgy volt.

A lakás...no comment szerintem a világháborúban volt utoljára ekkora szemétdomb. A könyvek a játékok terítve a lakás egész területén, a konyhaszekrény alja kipakolva, az asztal alatt kanalakból épített akármi. A fürdőben kiborítva az öblítő (a mai napig nem tudom, hogy meg is kóstolta-e)



Hát igen. Ha nem foglalkozik vele, csak kilöki "ridegtartásba" akkor tényleg nem megerőltető. :( De sajnos neki a számítógép a mindene...s nem változott semmit amióta megvan a baba.


A házasélet hogy úgy fogalmazzak a nullára redukálódott. Mikor kisebb volt a baba még csak csak, de most már megmondani nem tudom, hogy mikor volt utoljára. Hiába közeledek, hízelgek akármi, ő nem ér rá és kész.


Most már csak az a kérdés, hogy minek is vagyok még vele...

2011. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok az utolsónak:


jézusom.... ilyen tényleg van?!?!?!? :((((((((((((((( még olvasni is szörnyű. azt hiszem azzal a lendülettel csomagolnék. én azért nem panaszkodom, mert ugyan egymásra ezekben az években túl sok nem jut de azért a két gyerekkel is úgy elvan egyedül is, hogy tiszták, ápoltak, megetetve, megfürdetve, stb. ha én éppen valahol vagyok. Mikor kórházban voltam a kicsivel is a férjem volt nagyobbikkal otthon és csak annyból lehetett látni, hogy Apa vigyáz rá, hogy nem volt copfja (azt nem tud kötni), de amúgy szépen felöltözve jöttek a kórházba, bevásároltak, játszottak, időben lefeküdt a gyerek, megfőzött rá a férjem, stb.


Sajnálom, hogy ilyen párod van :(((((((((((

2011. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak 3 hónapos a babám, de nekem szerencsére a párom nagyon sokat segít. Pedig dolgozik, 5 után ér haza, megfürdik, vacsorázik és után ő foglalkozik a kislányunkkal, együtt számítógépeznek, tv-znek, játszanak, vagy szimplán csak beszélgetnek. Addig én is tudok levegőhöz jutni, rendet rakok, elvégzem a dolgom, ami napközben esetleg elmaradt, és ha a kiscsajszim bírja még anya nélkül, egy kicsit netezni is tudok:):) Örülök, hogy ilyen a férjem. Este 10kor mindketten hulla fáradtan kerülünk az ágyba és ha másra nem is, de egy csókra, ölelésre és egy SZERETLEK-re mindig jut időnk. Úgy érzem igazán szerencsés vagyok:):)
2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!