Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet hogy lányom...

Mitöl lehet hogy lányom puncija körül piros. A pisi csiphette ki? Mivel lehetne még kezelni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan a pisi. Mennyi idős? Mosd meg és kend be Bepanthennel vagy Sudocremmel, vagy bármilyen popsikenőccsel, amid van otthon. Az is lehet, hogy a pelus, amit használsz, nem szívja fel jól a pisit.
2012. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hós. Bepanthen nincs itthol viszont másik az van most azzal van bekenve neki hát remélem hamarosan rendben lesz neki
2012. aug. 12. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a combjánál vagy egyértelműen a suniján két sávban???? Csak azért mert nekünk ez volt a sunijával és a pisijében voltak olyan gombás dolgok amitől ilyen lett a bőre :( Sajna ilyenkor hiába a popsikenőcs mivel ez nem pelenka kiütés :( Erre van egy speckó kenőcs a NIZORAL :) De mutasd meg holnap a dokinak, ha nem ezt mondja rögtön vesd föl...... kellemetlen amúgy a kis drágáknak mert viszket :(
2012. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Remélem nem gombás valami, csak a pisi csípte ki. Minden pelenkázásnál jól tisztítsd meg és kend be alaposan krémmel.
2012. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól ki szoktam tisztitani és jó vastagon bekennki. Köszönöm a válaszokat
2012. aug. 12. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak!
2012. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A "jó vastagon" helyett szép vékonyan kend be.. Attól, hogy sokat kensz, nem gyógyul jobban, sőt...

Amúgy ilyen pici babánál tényleg a legfőbb esélyes a gomba, én is a dokit javaslom.

2012. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!