Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, rugdalózót adtok még...

Anyukák, rugdalózót adtok még babátokra?

Figyelt kérdés

Nekem 7 hetes a babám és rugdalózót használok neki. Azért kérdezem ezt,mert olyan sok picit látok kis nadrágban és pulcsiban vagy valamilyen fölsőben. Lehet,csak nekem furcsa ez,de nekem valahogy rugiban baba egy baba. A nadrág-pulcsi verzió már a nagyobbakra való, nem? Számomra ez olyan furcsa...Vagy ezt én gondolom csak így? Elmaradott lennék a mai világban??! Ki hogy van ezzel?

Köszönöm, egy anyuka.



2012. okt. 4. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom. Érdekes, hogy én csak kisfarmeros, inges babákat látok az utcán, itt meg mindenki rugit ad a babájára.

Szerintem hülyén néz ki egy baba felnőttnek öltöztetve, egy baba legyen babás, ne kispasis" vagy "csajos". Arról nem is beszélve, hogy nem praktikus, kényelmetlen, ráadásul minden felcsúszik ha egyszer felemeled.

Csak az a baj, hogy én szinte sehol nem találok már rugit a babámra (7 hónapos), csak is kizárólag pizsama rugdalózót, amin azért tényleg látszik, hogy pizsama, így nem szívesen adom rá kintre.

2012. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!