Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babának érdemes-e...

7 hós babának érdemes-e vennem még egy Stokke babakocsit?

Figyelt kérdés
Van egy quinny zappom meg egy testvérkocsim is, de olyan régóta vágyom egy stokkera, csak nem tudom, hogy érdemes-e még rá beruházni.
2012. okt. 4. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Régi a poszt, de amit a 9. hozzászóló írt, az színtiszta hazugság és merő agyrém. Agyrém azért, mert életében nem volt Stokke babakocsija!

Ugyanis az összes vadiújan vett Stokke babakocsit be kell regisztálni a Stokke oldalán és ugyanúgy nyomon követik a terméket mint pl a Apple Iphone-kat. És 3- három teljes év garancia van a babakocsira, bármilye tönkremegy adnak másikat- ingyen. 3 év betöltése utána pedig van egy ingyenes szervíz, és ha hibát találnak azt is kijavítják.

Én azért vettem a Stokkét, mert nagyon könnyű manőverezni vele, előre, utána hirtelen hátra húzni, oldalra bárhova ezek számomra megfizethetelen tulajdonságok. A Stokke Xplory városi utcákra tervezett babakocsi, de én sárban, és faleveles latyakos őszi időben is kiválóan boldogultam vele. 2,5 éves baba is jól megvolt benne.

Ha kifejezetten terepre, erdős, földutas, vagy göröngyösebb útra kell a Stokke Crusi a jó, de az 13 kiló. Vagy Trailz ami most jelent meg.

A Stokke Scoot, pedig a sprotrésszel együtt összecsukható, nagyobb babáknak is jó, illetve a repülőtársaságok zöme felengedi a gépre, ezért sokan veszik akik sokat utaznak babával.

Méghogy 120 ezer egy kerék, a hozzászólónak eggyel kevesebb volt...

2014. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!