Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nő babája kiesett a...

Egy nő babája kiesett a babakocsiból!? Összecsuklott!?

Figyelt kérdés

Nekünk Jack Pol Sprinter lesz...elég stabil?Megéri?

Azóta csak ez jár a fejemben.


39h


2009. aug. 4. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a kérdést. Szóval egy baba alatt összecsuklott a babakocsi?

Nem tudom hogyan történhetett, mert általában gombbal lehet összecsukni a babakocsikat. De szerintem megeshet bármelyik babakocsival, hogy hibás. Nem ismerem a márkádat, de szerintem ne aggódj, mert azért ez nagyon ritka eset, hogy összecsuklik a babakocsi.

2009. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összecsuklott a kocsi,a baba pedig kiesett...úgy sírt szegény.Sétáltak,és aközben egyszer csak összecsuklott.
2009. aug. 4. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke! De szerintem ne aggódj azért ez nagyon ritka.
2009. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy anyukája rossz helyre nyúlt, bár úgy vannak megcsinálva a kocsik, hogy könnyen összecsukhatóak legyenek, de én csak a miénkről nyilatkozva ez nem olyan egyszerű, főleg menet közben. Én is kipróbáltam, én is félve az effajta balesetektől, de nem sikerült :)

Szerintem ne aggódj! Én sem ismerem ezt a fajtát, de ha tudod, hol az a gomb, akkor séta közben kerüld. De szerintem is hibásnak kell lennie annak, ami csak úgy összecsuklik!

2009. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Örökölt sport babakocsival úgy jártam h járdáról akartam lemenni a kocsival és benyeklett az egész, majdnem rácsukódott a fiamra. Itthon derült ki h mivel már ő a második utasa és sok minden volt vele cipelve, alul a keresztrúdnál elfáradt az anyag és eltört :( Vettem egy újat, eddig működik :)
2009. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak úgy magától azért nem hajlik kettőbe egy babakocsi menet közben. Hacsak nem, mint az előző hozzászóló is írta, tönkremegy az anyag. Nekünk volt többször, hogy az egyik kerék előzött meg minket, vagy fordultam be a sarkon, a kerék meg ment egyenesen:-))) Ugyanis ha berakjuk az autóba véletlenül a pöcök be szokott nyomódni, és úgy le lehet szedni a kerekét. Én pedig hanyag sofőr módjára ugyanúgy nem szoktam ellenőrizni sem a babakocsi kerekét, sem a gépkocsi kerekét indulás előtt. De azóta megteszem!! Semmi baj nem történt, de mikor először előfordult, azt sem tudtam, hova kapjak, a babakocsit kapjam el, vagy a kerék után fussak, amellett, hogy nem tudtam, mi, és hogyan történt!! :-))) De ilyenen ne aggódj!
2009. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kell kötni a gyereket amúgy a babakocsiban és akkor nem esik ki, de persze akkor sem lehet kellemes ha rácsukódik, de legalább nem esik ki
2009. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!