Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet egy egy éves kisfiú egyensúlyérzékét fejleszteni hogy könnyebben megtanuljon egyedül járni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.Maximum annyit tegyél,hogy ha már megkapaszkodik a székekben stb,raksz ilyesmit a közelébe.,hogy könnyen feltudjon állni és menni mellette.Ne vezetgesd,mert az árt a csontjainak.Nem írtad,hogy hányhós,de van,aki csak másfél évesen jár önállóan.Minden gyerek akkor jár,ha már elég erős hozzá.
2009. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy hintával! A sima hinta is jó, meg van rugós hinta, az még az izmait is fejleszti ( [link] A fiam 6 hós kora óta használja az ugrálóhintát, naponta többször kevés ideig összesen max. fél óra. Imádta! Bár már 11 hós, magától megy és már nem igazán izgatja ez a hinta, viszont a sima hinta iránt most kezdett el igazán érdeklődni. Bár ha már a tied 1 éves, az ugrálóhintát lehet felesleges megvenni, mert 12 kg-ig lehet használni. Egyébként hamar megtanulják, csak bátorítani tudod legfeljebb, hogy gyakorolja a mászkálást.
2009. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a hintát ajánlom, lehet kapni ajtófélfára szerelhetőt is.
2009. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!