Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka mennyit aludtok egy...

Éjszaka mennyit aludtok egy egy éves mellett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy a lányom rossz alvó vagy esetleg csak életkori sajátosság, de már reggelre nagyon kimerült vagyok. 14 hónaposom, rengetegszer felsír éjszaka, próbáltam már, hogy nem foglalkozom vele majd abba hagyja de csak jobban sír. Adok neki inni, de ez is csak fél órára megoldás, majd adok neki tejet (junior italt), de ez is csak 1-2 órára altatja vissza. Nem etethetem 2 óránként mint egy újszülöttet.

Úgy kezdődik az alvás, hogy 9kor elalszik, kb éjfélig mint akit fejbe vertek úgy alszik, utána pedig jön a rémálom. Mit tegyek? Segítsetek.


2012. okt. 5. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

közbejöhet neki az is hogy mostanában tanul állni - járni és ez mint új mozgásforma megváltoztatja az alvási szokásait.


15 hós fiam van aki este fél hétkor alszik el - még cicin- 11 kor kel és hajnal fél hatig durmol. de amikor új mozgást tanult ugyanígy volt az alvás - inkább a nem alvás- mint a lánykádnál.


Kitartás!

2012. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz. Most kezdett el járni pár hete.

Köszönöm.

2012. okt. 5. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
lányom 2 éves és most értünk oda,hogy talán 2x kel inni,ez nekem is ilyen rémálom volt 19 hós koráig a csecsemő korról ne is beszéljünk akkoriban nem is aludtam csak számoltam volt,hogy 27x kelt enni inni (anyatejes volt)csak várni tudsz és az hülyeség,hogy hagyod sírni,fektesd magad mellé,bújj hozzá és érzi vele vagy mi is egy takaróval alszunk a kicsimmel és azóta van,hogy csak 2x ébred,pedig ott a kiságy meg a leesésgátlós,de tudod mennyire érdekli,terhességgel együtt úgy 26 hónapja nem aludtam át egy éjszakát sem :( sok sikert,együtt tudok érezni veled
2012. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy refluxos?
2012. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kislányunk ezt akkor hagyta abba, amikor éjjel adtam neki tejpépet.Jó evő, szépen vacsorázik, mégis éhes volt :D.Így aludtunk éjjel 2-től reggel fél 7-ig.Amikor fél 2-kor elkezd mocorogni én már nem várok semmire adok neki enni.Nem minden éjszaka van, de én nem leszek fel hajnalig.A víz vagy tejital ilyenkor csak lötyi :D.
2012. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos kislányom dettó ugyan ez, óránként kel, igaz ő nem akar enni-inni, egyszerűen csak felsír , eddig elég volt, ha kiságyhoz odamentem, vissza adtam a cumit, kicsit simiztem, s visszaaludt... de 1 óra múlva kezdődött előröl. 1 hete eljutottunk oda, hogy hajnalban kiveszem magam mellé, még így is felsír gyakran... el vagyok keseredve, hogy most szokik mellém, mikor nemsokára érkezik a kistesó...
2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi a 18 hónapossal ugyanúgy vagyunk,mint az előző válaszoló,a cumiját keresi,de nem találja.Mióta megszületett,4x aludta végig este9-reggel fél 6-ig az éjszakát,aztán etetés,utána 7-ig aludt vissza....

:(

2012. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 krisztivan ***** válasza:
1 éves koráig kettő óránként kelt.10 hósan már nem volt éjszaka evés!! mint zombi kiköltöztünk a gyerekszobából és onnantól "csak" 4-5X ébredt.Most 2 éves múlt és ha nincs semmi probléma akkor már van hogy átalussza az éjszakát mondjuk heti 2-3X. Szóval kitartás lesz még jobb is:-))
2012. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amennyit akarok. Este 8-9től alszik másnap 10-11ig.
2012. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Este 10/fél11-től alszik másnap 9-10óráig. Szóval szerencsés vagyok, az estek többségében így alakul. Pár hete volt olyan, hogy ő is felsírt, lehetett éjszakázni ismét. Akkor a foga jött.
2012. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!