Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos babának kóstolóként...

Öt hónapos babának kóstolóként két napja védőnői javaslatra sütőtök levet adtunk egy-egy kanállal második nap éjszaka nagy erőlködés mellett nagyon híg székletet produkált ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet még nem áll készen a gyomrocskája a sütőtökre és így reagál a szervezete. (Nem tudom, szoptatsz-e még,vagy tápszeres babó vagy már kevés a tej vagy miért szorgalmazta a védőnő ezt a dolgot?)
2008. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ csak anyatejes lassan 8.5 kiló és még mindig két óránként eszik éjszaka is.a védőnőnk azt mondja az ízek miatt elkezdhetem nyugodtan...de már bánom most azt mondta hagyjak ki pár napot és próbáljam az alma levet
2008. dec. 23. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Erről mindenkinek más a véleménye de szerintem semmiről nem csúsztok le, ha kivárod azt a 6 hónapot, amit egyébként is nagyon szorgalmaznak mostanában. Én alig akartam elkezdeni a hozzátáplálást, hisz annál sterilebb, jobb és persze "kényelmesebb" dolog, hogy odaadom a cicim, ha éhes nincs is ;)
2008. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál a bélflórák termelődése nehezeben indul el mint a tápszeres babáknál.Így az új dolgokat is nehezen dolgozzák fel.Szerintem az almát ne próbáld ki mert az fogja a székletet.Ezekkel még ráérsz mondd meg a védőnőnek hiszen milyen szépen fejlődik.Bár én azt ajánlom kicsit kevesebbet szoptass nehogy megártson neki mert a kilói alapján kis kövérke.bocsi de ez a magánvéleményem.
2008. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én babám 7 hós múlt és ő is 8600 gramm.....

ha mászni fog majd megáll egy kicsit a hízás, nálunk is ez van most.

én adtam neki almalevet már ilyenkor, imádta és most is szereti. nekünk nem fogta meg a székletet, normális maradt tőle.

2008. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!nem sértettél meg de nem kövér baba elég hosszú is ehhez a súlyhoz és igazából nem zavar a sok szopi,amíg ő ezt szeretné:)csak a hasmenés miatt voltam kétségbe esve azthiszem várunk még ezzel a kóstoltatással egy hónapot mindenkinek köszi!
2008. dec. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!