Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka mennyit aludtok egy...

Éjszaka mennyit aludtok egy egy éves mellett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy a lányom rossz alvó vagy esetleg csak életkori sajátosság, de már reggelre nagyon kimerült vagyok. 14 hónaposom, rengetegszer felsír éjszaka, próbáltam már, hogy nem foglalkozom vele majd abba hagyja de csak jobban sír. Adok neki inni, de ez is csak fél órára megoldás, majd adok neki tejet (junior italt), de ez is csak 1-2 órára altatja vissza. Nem etethetem 2 óránként mint egy újszülöttet.

Úgy kezdődik az alvás, hogy 9kor elalszik, kb éjfélig mint akit fejbe vertek úgy alszik, utána pedig jön a rémálom. Mit tegyek? Segítsetek.


2012. okt. 5. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem bár még csak 10 hónapos de talán csak két éjszakát aludt át. most kb. két hete van hogy 6-szor is fel kell kelnem hozzá. nappal kétszer alszik kb. 1 órát de most tanul egyedül járni. van hogy én is adok tápszert neki éjszaka de fél óra múlva megint felkel és nehezen alszik vissza.
2012. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét volt kicsi kor azóta mikor kevesebbet aludtunk de kb 6 hónapos kora óta este 7től reggel 6-7ig alszik,most lesz 1,5 éves.
2012. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!