Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul, hogy...

Másnál is előfordul, hogy nyilall a szeméremcsontja? (mint amikor várandósan a baba nyomta).

Figyelt kérdés

már 5 hós a fiam, de főleg éjjel nagyon fáj a szméremcsonom. mintha elmozdult volna a helyéről. 2 gyerekem van, 1.után nem volt ilyen.


bocs, hogy ide írtam a kérdést, de itt olvassák kisbabás anyukák.



2012. okt. 5. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
sZIA, nekem a szeméremdombom fájt nagyon és valóban főleg éjszaka, de annyira, hogy alig tudtam aludni tőle, és az én fiam is akkor töltötte be az 5 hónapot..2-3 hétig fájt így aztán hipp-hopp elmúlt.nem tudom mi lehetett, pedig én császárral szültem.Dokinál nem voltam, pedig ha így maradt volna elmentem volna, csak gondoltam, nem fogja érteni mit magyarázok, mert nem a méhem fáj, vagy a hüvelyem, hanem a szeméremdomb vagy csont..
2012. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

ez bíztató, hogy neked elmúlt.

2012. okt. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!