Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul az hogy...

Másnál is előfordul az hogy minden fognál náthás a baba?

Figyelt kérdés
10 hós a kislányom és 6 foga van,de mind1ik fognál v hőem.v nátha volt!De most 1 hónapon belül 2x náthás és az előzőnél i 2 foga jött 2 hétig tartott!Ma megint náthás lett és állandóan dörzsöli az arcát és a fülét!Foga jöhet?Eddig nem volt láza!
2009. jún. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem jöttek ki ilyen gyorsan a fogak, nagyon sokat szenvedtünk vele. Minden fognál 39-40 fokos láza volt és torokgyulladása. De a doktornő mindig azt mondta, hogy nincs összefüggés közte.
2009. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen. én s azt vettem észre, hogy ha jön a foga, mindig taknyos.
2009. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk meg a doktornő pont azt mondta, hogy lehet összefüggés. Eddig öt szép kis fogacskánk van, de mindegyiknél úgy folyt az orra, hogy nem győztem leszívatni, meg előfordult láz is. Igen, még az orrát és a fülét is majd letépi, annyira viszket neki.
2009. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 fogunk van, de maikor kijöttek, piros volt a torka, láza volt. a doktor bácsi szerint az az összefüggés, hogy fogzáskor legyengül a szervezete, könnyebben kap el valamit.

6 hós lányka anyukája

2009. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is pont akkor van nátha féle érdekes!!!
2009. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is, és úgy trüttyög, hogy én hallom, mintha nagyon mélyen a garatban lenne, de nem tudon kiszívni neki. Bár úgy látom, csak engen zavar.
2009. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!