Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen irányba változott (ha...

Milyen irányba változott (ha változott) meg a kapcsolatotok a párotokkal, a baba születése után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hete szültem.Nem változott semmit,még mindig ugyanúgy szeretjük egymást,talán még jobban is!Most már 3-an vagyunk!!!
2012. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont 8 hete szültem. Eddig is jó volt a kapcsolatunk és most is az.
2012. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 hónapja szültem, alíg hagy valami időt a kicsi kettőnkre. Tényleg 24 órát igényel. Amikor alszik, akkor is pont akkor ébred meg, amikor a legjobb pillanatainkat éljük. :)

100%-osan megváltozott az életünk, egyikünk sem gondolta volna, hogy ennyire ilyen lesz. De kitartunk egymás mellett, és tudjuk, hogy ez most egy átmeneti időszak, amíg még kicsi. Mikor nagyobb lesz, könnyebben tudunk programokat csinálni, utazni, stb. Most még minden közös program kudarcba fullad, egy nyűg, mert még kicsi mindenhez. Csak a játszóházat élvezi. Nem beszélve a napi 2-szeri alvásáról, alíg marad idő a napból bármit is tervezni.

Már nagyon várunk egy egyszerű közös dvd-zésre, egy jó kis "randira", spontán dolgokra, esetleg újra napi 4 szexre! :)

2012. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.5 éves a lányom

Az első fél év csodálatos volt,aztán apa rájött,hogy a gyerekkel sok baj is van....

Teljesen tönkrement a házasságunk,már csak lakótársak vagyunk....

Gyerek mellett nincs időnk egymásra.....

2012. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi életünk a Fiunkkal lett teljes. Persze nagyon nehéz időt szakítani egymásra, a kapcsolatunk ápolgatására, de igyekszünk azért :)
2012. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a párom a műtő előtt izgult egy évvel ezelőtt, egyszerre sírt a kisfiunkkal:-) azóta még jobban érzem, hogy szeret és tisztel. Csodálatos kétszeres apuka, teljesen elérzékenyül ha a gyerekei nyúzzák, vagy csak rámosolyognak:-) a lányomat sajátjaként szereti, neveli, nem tesz különbséget a két gyerek közt. Teljes lett a családunk a két gyerekkel, és szülőként is meg tudunk beszélni mindent. Néha csak nézem azt a hatalmas mackó férfit, ahogy játszik a gyerekekkel és egyszerűen boldog vagyok..:-)
2012. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!