Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonságos ez a fülbevaló...

Biztonságos ez a fülbevaló egy fél éves babának?

Figyelt kérdés

[link]


Ma már feltettem ezt a kérdést,de most találtam egy szupi képet róla,hátha így többen tudnak válaszolni!

KÖSZÖNÖM


2012. okt. 5. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
lányomnak 4 hónapos kora óta van ilyen formájú fülbevalója, csak más mintával. Semmi gond nem volt vele soha, szerintem nagyon biztonságos!
2012. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,és a kapocs része is ugyan ez? Mert az a lényeg.
2012. okt. 5. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó ez a fülbevaló.

Nekünk is volt ilyen, de az hibás volt, mindig szétnyílt. Végül egy elöl kapcsosat kapott a lányom, az soha nem nyílt még ki.

A másik lányomnak pedig kör alakú van (hátul kapcsos).

De azért ez is nagyon jó, amit linkeltél, a mienk pont gyári hibás volt sajnos :( biztonságos, nem lesz vele gondotok!!

2012. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább elől kapcsolat vennék, ugyan ez a fazon, csak elől kell bekapcsolni!

Ez amit linkeltél, ilyen van nekem, de ha bele akad a pulcsiba, kikapcsolódik, vagy kirántom vele!

Az elől kapcsos 3,5 éve van a lányom fülében, soha nem kapcsolódott ki! A kórházban berakták neki 4 naposan. Orexben vettük, 8-15.000 között voltak akkor.

Köveset nem ajánlom, mert a szappan, sampon rárakódik, és nem fog csillogni, matt lesz!

Ezért olyat választottam aminek a mintája aranya, a virág helyén Katica van. De volt szivecske, virág, lóhere...

2012. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,csak az a baj,hogy ajándékba kaptuk...
2012. okt. 5. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztonságos,különösen,hha ilyen kicsi korától van a fülében,természetes neki és nem fogja piszkálni...

Off: többen írták az elől kapcsosat,soha még egyszer nem vennék olyat...A miénk sokszor kikapcsolódott,nagyon nehéz betenni,ha netán kiesne,ilyen is voltszóval nekem nagyon rossz élményeim vannak az elől kapcsolódóval.... szerintem használjátok nyugodtan.

2012. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!