Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtátok a babakocsiba...

Ti használtátok a babakocsiba tartozó mózeskosarat? Nem felesleges? Ha használtátok, akkor meddig?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én használom az elejétől. Most lesz 4 hónapos a kislányom. Nem tudom, hogy meddig kell még.
2012. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintam nem felesleges, ha már az elejétől szeretnél vele sokat sétálni. Mi 5 hónapos koráig használtuk, utána kinőtte. De addig rengeteget sétáltunk vele. Az is igaz, hogy a miénk áprilisi baba, így amíg nagyon pici volt, végig jó időnk volt.
2012. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam , most van a 3. baba

Az első kislányom Hanna 5 éves , neki pierre cardingos babakocsija volt hozzá mózes mi vele 6 hónapos koráig használtuk , mondjuk szerintem ha már bele fér még egy kicsit akkor télen legyen benne , mert abba melegebb van .

Luca - 3 éves , Abc Desing Cobra volt vele 4 hónapos koráig , mert Áprilisi és nyáron már nem szeretett benne lenni .

Zalánka 1 hónapos - Peg Perego p3 szerintem vele Márciusig vagy amikor ki jön a jó idő

És egyeltalán nem felesleges nagyokkat aludtak / alszannak benne a gyerekeim , Zalánka néha a lakásba is abba alszik annyira szereti

2012. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg az úlszülöttet, illetve egy ideig a csecsemőt csak abba lehet tenni, nem? Legalábbis nekem a sportrész nem dönthető vízszintesig. Az én lányom még csak 8 hetes, de minden nap használjuk.
2012. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

lehet,hogy nem jól fogalmaztam!a mienk kunert vip és ahhoz adtak egy textil mózes részt,amit ki is lehet venni a babakocsiból!nem úgy értettem,hogy egyből sport babakocsiként használnám a kocsit!ilyesmi,mint amit belinkeltem!ki lehet venni babástól a babakocsiból!remélem érthető vagyok!enélkül is tudom úgy használni a babakocsit,hogy vízszintesig van döntve és téliesíthető! :)

[link]

2012. okt. 6. 18:45
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Akkor nem tudok segyteni. Az enyémhez nincs ilyen.
2012. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekünk volt ilyen a babakocsinkhoz.Én nagyon szerettem.Ha mentünk valahova akkor ebben kivettem a kislányomat és nem ébredt fel.Az én kislányom márciusban született,kb.3 hónapos koráig használtuk mert nyár lett és úgy meleg lett volna neki.Ha téli baba lett volna akkor tovább használtuk volna.Szerintem nagyon jó dolog.
2012. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Nekünk is Kunert VIP volt. :-)

2012. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Raf-pol King babakocsink volt, volt hozzá mózeskosár, amit ki tudtunk venni. Szerintem nem felesleges. Ha mentünk valahová, vittük magunkkal, és abba aludt pl. Mivel ehhez nem volt túl hosszú a mózes, talán 5 hós koráig használtuk, utána már kicsi lett.
2012. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

Nekünk is merev falú, kivehető van, sokat használjuk magában is, csak kivesszük és hozzuk-visszük benne a babát. Kényelmes és praktikus még nyáron is.

2012. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!