Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a sportbab...

Meddig használtátok a sportbabakocsit? Meddig nem "gáz" beletenni a gyermeket?

Figyelt kérdés

Már több hónapja nem használjuk.Mondom a páromnak el kellene adni,mert csak porosodik.Szerinte ne adjam még el,mert ha nyaralni,hosszabb útra megyünk még jól jöhet.

20 hónapos a kisfiam.


2012. szept. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nyáron vittem magammal állatkertbe, lagziba. Ha elfáradt a lányom, beletettük. Nekem nem volt ciki, de baromira nem érdekelt, mit szólnak. Nem tudtuk volna cipelni. :)

3 éves lett ebben a hónapban.

2012. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 éves koráig még simán használhatjátok, pl. bevásárlásnál, hosszabb sétánál én mindig elviszem. Sokszor megy bela a gyerek és a kismotor is, mert útközben elfáradnak. :)

2 éves

2012. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyerekfüggő. A nagyfiam másfél évesen lefáraszthatatlan volt, inkább mentünk gyalog mindenhová. A kicsit két éves korig toltam sportbabakocsiban. Napi 2-3 órát sétálnak, ennyit bírnak. Egy egész napos járkálós programra lehet, kellene kocsi, de mivel nem használjuk már, talán bele sem ülne. A biztonság kedvéért még ne add el, lehet, télen nem fog annyira könnyen közlekedni a sok ruhában, jól jön még.
2012. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

mivel terhse vagyok-még kb 10 napig :))- így a 3 éveemet simán raktam bele az elmult hónapokban,ha vásároli,játszóra,dokihoz mentünk. ilyen esetben akár az 5 évesemet is beletettem volna,de ő oviban volt :)


még sztem se adjátok el,férjednek igaza van,egy nyaralásnál,városnézésnél,kirándulásnál jól jöhet,nyugodtabban nézelődhettek,és ha elfárad se kell cipelni.


ha jó áron el tudod adni akkor add el és vegyél egy esernyőkocsit,az még könnyebben szállítható

2012. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
1 éves volt mikor végleg elraktuk.
2012. szept. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

23 hónapos, de ha gyalog megyünk bevásárolni, akkor viszem a babakocsit, hogy visszafelé könnyebben tudjunk jönni.

Nem érdekel mit szólnak hozzá, mivel egyedül 2 szatyrot és egy elfáradt gyereket hazacipelni nehéz és még soha senki nem ajánlotta fel a segítségét.

2012. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!