Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 éves vagyok, és van egy 3...

17 éves vagyok, és van egy 3 hónapos kisbabám. Szerintetek fogok így még fiút találni magamnak?

Figyelt kérdés
Mikor megtudtam hogy terhes vagyok a volt barátomtól akkor már késő lett volna elvetetni, és mivel nem látszott hogy terhes voltam ezért senki nem vette észre. Már megvan a kisbaba, a családom mindenben támogat, a barátaim is, az iskolát nappali tagozaton tudom folytatni mert a mamám vigyáz addig a babára. Tehát minden oké. DE hogy kezdjek így újra ismerkedni? Nagyon félek újra ismerkedni, pedig nagyon szeretnék valakit... A barátnőm azt mondta : " nem kell azzal kezdeni az ismerkedést hogy van egy gyereked ". Szerintetek találok így valakit? Azt hallottam hogy a legtöbb pasi nem kedveli a gyerekes nőket.. Nagyon elvagyok keseredve. Kérlek adjatok valami tanácsot! (nem kritizálást kérek!!!)

2012. okt. 6. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy fogsz meg fiut talalni. Hogy komoly kapcsolatra-e vagy sem, hat az mar nehezebb. Mas lenne, ha egy kicsit idosebb lennel. Nem tudnek elkepzelni egy 17 eves fiut, aki a baratnojevel tologatja a babakocsit....
2012. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb pasi kb a 20-as évei végén akar csak gyereket.

Most a sulival és gyerekdddel foglalkozz. Pasit hosszútávra nemigen fpgsz találni. Talán majd 3-5 év mulva, egy kicsit idősebbet.

Inkább tanulj, mert gyerek+iskolázatlanság együtt sosem jó reklám.

Kivéve ha egy ambícióktól mentes, dolgozni nemakaró, roma fiút szeretnél.

2012. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem 20-22 éves korod előtt nem nagyon.

Nekem volt egy osztálytársam hasonló cipőben, volt aki előtt tagadta a gyerekét de őszintén annak hosszú távon semmi értelme. Egy gyerek mellett pedig ne kalandokat keres. Ma már együtt él egy férfival és tudtommal boldogok is. Ő most 27. éves.

2012. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha már így alakult, alakítottad az életed, akkor most már ne a pasizás legyen a legfőbb gondod, hanem a tanulás, szakma szerzés, esetleg diploma és a gyereked. A veled egykorú pasik egy jó ideig még élnek, utazgatnak, tanulnak, buliznak, messziről elkerülnek most téged, ez az igazság. Pár év múlva, huszonévesen már több esélyed lesz. De ez rajtad is múlik.
2012. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

jesszusom ezt a buta kérdést!! miért ne találnál???

engem 2 gyerekkel vett feleségül a mostani férjem!:)

és ne keresd a szerelmet.. mert majd úgy is Rád talál!!!

2012. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
...
2012. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

persze, hogy fogsz találni.

de tudod mi a furcsa nekem. 3 hónapja szültél, ugyan nőnek nevezed magad, de valljuk be, te még csak egy kamasz lány vagy, messze attól, hogy nő legyél.

most koncentrálj arra, hogy a kisbabád mindent megkapjon az anyukájától, ne csak a mamától és persze amikor a baba engedi, tanulj!

hidd el, egy buta, kisgyerekes problémás kamasz nem túl csábító, valóban, de ha okos vagy és büszkén viseled az anyaságodat akkor fogsz találni.

de most ne ez legyen a legnagyobb problémád!

2012. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem neked most pont nem ezzel kellene törődnöd. Van egy kisbabád, akiért felelős vagy, arról nem is beszélve, hogy még mindig csak 17 vagy, fejezd be az iskolát, teremtsd meg magatoknak a szükséges létfeltételeket, amennyire csak tudod.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mostantól soha ne pasizz, de neked ebben az életszakaszban a gyereked kell, hogy az első legyen. Később ráérsz majd a pasiügyekkel foglalkozni.

2012. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem egy fiam volt, mikor összejöttem a férjemmel. Azóta már van két közös gyermekünk. Biztos hogy fogsz találni magadnak párt, a szerelem majd előbb-utóbb rád talál. Bár én 20évesen szültem a fiamat, és 27 voltam mikor megismerkedtünk. Addig egyedül neveltem.
2012. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Fogsz találni.Miért ne találnál?Azért előbb végezd el a sulit :)
2012. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!