Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 éves vagyok, és van egy 3...

17 éves vagyok, és van egy 3 hónapos kisbabám. Szerintetek fogok így még fiút találni magamnak?

Figyelt kérdés
Mikor megtudtam hogy terhes vagyok a volt barátomtól akkor már késő lett volna elvetetni, és mivel nem látszott hogy terhes voltam ezért senki nem vette észre. Már megvan a kisbaba, a családom mindenben támogat, a barátaim is, az iskolát nappali tagozaton tudom folytatni mert a mamám vigyáz addig a babára. Tehát minden oké. DE hogy kezdjek így újra ismerkedni? Nagyon félek újra ismerkedni, pedig nagyon szeretnék valakit... A barátnőm azt mondta : " nem kell azzal kezdeni az ismerkedést hogy van egy gyereked ". Szerintetek találok így valakit? Azt hallottam hogy a legtöbb pasi nem kedveli a gyerekes nőket.. Nagyon elvagyok keseredve. Kérlek adjatok valami tanácsot! (nem kritizálást kérek!!!)

2012. okt. 6. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

nyilván kicsit irígy vagy a körülötted levő szerelmes lányokra. Te nem vagy már kamasz! Ez nem igaz. Csak olyan szeretnél lenni mint ők... gondtalanok, kipihentek... Az anyaság rengeteg nő életét változtatja meg. Voltak olyan idők amikor 14 évesen mentek férjhez a nők! Manapság meg 30 évesen még discoba járnak pasizni a nők egy része ami szerintem marhára szomorú...Akárhogyan is. 3 hónap múlva a babád már elég értelmes lesz ahhoz, hogy megnevettesd, huncutkodjon, puszit adjon neked... Sokkal jobban fogod magadat érezni amikor több szeretetet tud majd adni neked. Ezt a 3 hónapot pedig fél lábbal is kihúzod addig! Viszont egy mondatot gondolj át: Élj úgy, hogy a gyermekeidnek ne kelljen, majd miattad szégyenkeznie!


Minden percben legyen ez előtted. Ne keresd a szerelmet, mert akkor sok gödörbe fogsz belelépni és mire felnő a babád egész aknamezőt tudhatsz majd a hátad mögött. Még ha be sem mutattad őket neki és így úgy gondolod csak ,,rád tartozik" attól még kialakíthatsz magadról egy erkölcstelennek tartott képet a közvélemény szemében. Ne kelljen majd miattad fognia a fejét és szégyenkeznie. ha viszont várod, hogy a szerelem maga kopogtasson az ajtódon amikor ő akarja akkor megtalálhatod a boldogságodat. Ne keress apát a gyerekednek, hanem találj egy olyan férfit, aki kitart mellettetek a kicsivel együtt is. ha kicsit átgondolod rádöbbensz mekkora különbség van a kettő között!

2012. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
fel a fejel és tanulj és babáz a pasizás ráér 2-3 év mulva is .
2012. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
csak azért ne tedd magad, hogy legyen valakid! igazuk van az előttem szólók nagy részének, az csak mégjobban bonyolítaná az életed ha bejönne vmi srác a képbe. sok sikert, neveld jól a babát!:)
2012. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hova valósi vagy?:) 18/F
2012. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak, Budapesti vagyok.

Nem a pasizás az első nálam, csak mivel fiatal vagyok (ahogyan ezt többen leírtátok) ezért ugyanúgy énis szeretnék még "élni". És azt is leírtam hgoy a családom mindenben támogat, anyukám azt mondta hogy eljárhatok ugyanúgy bulizni, barátokkal, stb... mert aztmondja éljem ki nyugodtan a fiatalságom. Ettől függetlenül tudok foglalkozni a tanulással is, 4es átlagú tanuló vagyok, és a babára is jut időm. (Igaz hogy hulla fáradt vagyok) De így boldognak érzem magam ha eljárok bulizni, jól tanulok, és babázni is tudok. Csak a pasi volt kérdéses, és én nem apáról beszéltem egyből.. nem kritikákat kértem, hanem JÓ tanácsokat, és nem lenéző válaszokat. Köszönöm mindenkinek.

2012. okt. 12. 00:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Az unokahúgom 21éves, 2 gyerekes Anyuka. Mindkét gyermek más Apától van. Persze egyik sincs már mellette. Most boldog párkapcsolatban él egy újabb fiúval.

(Igen: borzasztó felelőtlen volt, de imádja a gyerekeit. Azt meg csak remélni merjük, hogy nem szül Neki is egy babát.......)

2012. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!