Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szopja cuppogva az...

Miért szopja cuppogva az öklét a 7 hetes kisfiam? Hagyjam hadd szopja vagy vegyem ki a szájából a kezét?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatom, már majdnem 6 kg. Szopizás után is ezt csinálja, de ha visszateszem a cicire, akkor csak játszik a cicivel (amikor először csinálta, azt hittem még éhes). A cumit nem fogadja el.
2009. aug. 5. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Őt akkor ez nyugtatja meg. Szerintem azzal sem érnél el semmit, ha kivennéd a szájából. Leszoktatni az ujjszopásról (ha annak indul) úgysem fogod, maximum még sírni is fog. Hagyd!
2009. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is csinálja, szerintem jobb mintha cumizna. Hagyd nyugodtan, szerintem is.
2009. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 hós a kislányom és ő is ökölszopival kezdte kb ennyi idősen...nekem elfogadta a cumit (azt akartam erőltetni helyette, mert azt el tudom majd venni tőle) de most már a hüvelyk ujját is megtalálta és azt jobban szereti...nemtok vele mit tenni ez van :)
2009. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 5. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 hetes lányom csinálja ezt.Szopi után ökölcuppogás,megpróbálom visszatenni cicire mert a szívem szakad meg úgy szívja az öklét.De nem kell neki a cici,sőt tépi a szájával és közben üvőlt!!!

Én is ilyenkor a cumit adom neki,mert később azt el tudom tőle venni- leszoktatás céljából.

De 2 napja fedezte fel,h van hüvelykújja, és megzabálom ahogy szopizza az újját:)))

Most még aranyos,de félek ha így marad,hogy szoktatom le.

2009. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!