Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan szülő akinek a...

Van még olyan szülő akinek a 18 hó körüli gyermeke többször sírva kel fel éjjel?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk miért, nappal is nagyon rosszul alszik, éjjel többször kel fel inni, forgolódik, sőt a tápszert is igényli kb 2 körül éjjel.

Fogak kinn vannak 4 leghátsó van vissza, de az még nem bújik, hasfájás sincs, ez állandó dolog.Nehezen is alszik el mindig.Mitől lehet ez az egész?Azt hittem ha nagyobb lesz, egyre könnyebb lesz az alvás dolog.


2012. febr. 20. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szeparációs szorongás miatt. Pár hónap alatt rendeződik.
2012. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

19 hónapos kisfiú, december elején kezdődött, azóta nem volt egyetlen átaludt éjjele sem, pedig előtte átaludta őket. December eleje óta éjjel 1-2 között kel, tejet kér, felsír, nem hajlandó visszamenni az ágyikójába, stb. Este 22 körül alszik el, nagy sírás közepette.


Nekem is azt mondták, hogy majd pár hónap és elmúlik, szóval várunk türelmesen :) Kitartást :)

2012. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam köszi!

Nappal egyébként semmi gond, jókedvű, huncut, csibész.

Fél az emberektől, ez tény(mármint az idegenektől).Akkor bújik, ha hozzászól pl. egy idős néni séta közben.

Csak az alvással van gond.Mindig azt hisszük vmi baja van, de megnyugszik és visszaalszik, és nagyon sokat beszél is álmában, forgolódás közben.

2012. febr. 20. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:
lányom 22 hónapos és még van hogy most is felsír éjjel. igaz ő már nem eszik éjszaka, de mint egy picinél, őt is ölbe kell venni. van hogy csak értem szól, van hogy magában beszél.de nálunk viszont már 2 hónapja megy ez, mióta beteg volt. egy hónapig minden éjszaka felkelt. mostmár nem annyira gyakran.
2012. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóképp vagyun, 19 hónapos fiú. nem tudom, mikor lesz vége. sőt, szerintem csak rosszabb lesz, mert nemsokára kezdi a bölcsit. az meg a szep. szorongásnak nem használ, ha attól van :-(
2012. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 krisztivan ***** válasza:
Fiam 21 hós és születése óta így alszik.1 éves koráig 5-6X kelt.Aztán már egész jó ha "csak"1-2X ébred éjszaka sírva.Nincs teljesen ébren de be kell mennem hozzá hogy ne is legyen teljesen éber.Szépen sustorgok,simizem és visszafektetem.Alszik tovább.Ez van:-)
2012. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónapos lányom is, ha felkel (és megteszi minimum 1x minden éjjel) akkor sírva kel. Nem nyöszörög nem hív (pedig ennyire már tud), hanem sír. Gondolom ilyenkor szegények azt sem tudják hol vannak ezért ez a nagy ijedelem.
2012. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2.5 évesem még mindig kel minden eggyes éjjel, kéri a tejcit is cumisüvegben, van hogy 2-3 alkalommal is ébred. Én is kitartóan várom, hogy mikor lesz már vége mert még nem aludtam ki magam az elmult harminc hónapban.
2012. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
.
2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Türelem! Én is azt hittem, hogy sosem lesz vége ennek az időszaknak. Sosem tudtuk kitalálni, hogy mitől alszik ennyire nyugtalanul, végül 2.5 éves kora óta szépen alszik, amióta teljesen kinőttek a fogai.
2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!