Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan öltöztetnétek fel a...

DeAnn kérdése:

Ti hogyan öltöztetnétek fel a (6 hetes) babát 8 fokban? Kell az overall? Elég erős szél is fúj. És ti felvennétek már a kabátot?

Figyelt kérdés
Az előrejelzés szerint max. 15 fok lesz. Én meg sétálni szeretnék a babával, de nem tudom, mennyire rétegesen öltöztessem fel.

2012. okt. 8. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én overallt csak 5 fok körüli ill. alatti időben adtam rá.Én harisnyát és kocsicipőt vagy még egy vastagabb zoknit,nadrágot ,h.ujjú bodyt pulcsit téli kabátot sapkát adtam rá.Ez persze attól is függ,hogy milyen vastag takarót teszel rá a babakocsiban.Én erre a kombinációra már csak egy plüss takaróval takartam be 8 fokban,aztán ha 15 lesz már nyugodtan leveheted azt is róla.
2012. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel babakocsiba teszem a 6 hetes babát, Én a következőképp öltöztetem:

- hosszú ujjú body,

- harisnya,

- rugi vagy nadrág

- kocsikabát

- sapka

A mi babakocsinkban mózeskosárban vékony pléddel betakarva. A szél ellen a téli lábzsák jól véd. Én még overallt és bundazsákot nem adok rá.

2012. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!