Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4 hetes. Ennyire erős...

A babám 4 hetes. Ennyire erős vagy ez így kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
Mikor hasra fektetem és a feje alá rakom a kezeit akkor szó szerint meglöki magát a kezeivel és hanyatt fekszik..Ennyire erős baba vagy ezt minden baba csinálja?Meg amikor büfiztetem akkor rendesen tartja a fejét 10-15 másodpercig,néha még tovább is...
2012. okt. 5. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna. pont ugyanennyi idős és egy hete megfordul mindkét irányba ha hasra teszem. mondtam a dokinak és azt mondta, hogy ez még nem tudatos, hanem merevek az izmai, azért löki át magát. az enyém egy fél percet nem bír ki hason sokszor, egyből átbillen. azt mondta, tornáztassam a kezét, neki a lábát is kell, mert kötött a csípője. az hogy a fejét tartja sztem jó. az enyém a kórházban is tartotta egész sokáig, sztem ez nem a merev izmai miatt van.
2012. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlen ügyes, erős, lehet ez túl feszes izomzat jele. Gyerekorvos felé jelezd.
2012. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak egy kicsit furcsa,mert visszaemlékezve a keresztlányomra,hogy amikor kereszteltük ő akkor nem csinálta ezt,pedig már akkor 2,5 hós volt!Érdekes!
2012. okt. 5. 16:54
 4/68 anonim ***** válasza:
az én babám is tartotta a fejét 1 napos kora óta, 3 hetesen pedig hátára fordult. most 7 hetes, de mostmár hátról oldalra, oldalról hátra is fordul, de hason még mindig nem szeret :)
2012. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem is kellene, hogy csinálja egy 4 hetes baba. 3 hónapos a "normáslis", addig fejlődik az izomzata. Előtte pedig a feszesség jele.
2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
ha már itt tartunk mit lehet ezzel a feszességgel kezdeni?
2012. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
És az a feszesség bajnak számít??
2012. okt. 5. 17:00
 8/68 anonim ***** válasza:
A fejtartáshoz tudok hozzászólni. Hiszitek, nem, nekem mindkettő 2 hetesen már tartotta a fejét 10 másodpercig, nem tudom kitől örökölték, de nagyon erős (volt) a nyakizmuk. 3 hónaposan simán tartották már a fejecskéjüket. Gyerekorvos nézte, semmi gondjuk nem volt, semmilyen feszesség, "ilyen típusúak, erős babák", mondta. Rendesen kezdtek el mindent csinálni.
2012. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a feszesség van nálunk!Mert a férjem családjában a gyerekek mind ilyenek voltak babakorban!Az egyik 4 hósan már felült egymaga!Szerintem a férjem génjei ilyenek és azt örökölte!
2012. okt. 5. 17:11
 10/68 anonim ***** válasza:
68%
igen baj. lehet, hogy gyógytornára kell vinni. a nővérem gyereke túl laza volt és dévényre vitte. nekik használt, de azt mondja nem hiszi, hogy a feszességre is használna; pedig elméletileg igen, viszont rohadt drága. ami itt van nem messze tőlünk az 5500ft/45perc. arról nem beszélve, hogy nagyon fáj a babáknak, kék zöld lilára gyúrják őket. attól félek, hogy ha nem kell a gyereknek ez, akkor se mondják, hogy nem kell, mert ez jó pénz nekik.. viszont csak akkor vinném erre, ha nagyon muszáj, nem akarom, hogy szenvedjen, meg hát rengeteg zsé. úgyhogy ha valakinek feszes volt a gyereke, engem is érdekelne, hova vitte vagy mit csinált vele.
2012. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!