Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái...

Tápszeres babák anyukái hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

A kisfiam kizárólag anyatejes. Nála a szopi nem csak evés. Azzal nyugtatom meg, azzal altatom el. Ha rossz napja van, fáj valamije stb. csak a cici az orvosság.

A tápszeres babáknak mi a "pótlék" ilyen esetben?


2012. okt. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ált. játszócumi altatócumi. vagy rongyi kisállatka plüss, pelus- textil-
2012. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam tápszeres lett, sajnos nagyon korán, akkor még cumizni sem tudott, mert folyton kiesett a szájából.:) Én felvettem, megvigasztaltam, megsimogattam a hátát, beszéltem hozzá és így megnyugodott. Sőt, mikor egész pici volt, nem tudom, mit láthatott a függönyön, de ha odavittük a szobánkban lévő függönyhöz, megnyugodott, sőt a függönynek kezdett először gagyarászni.:)
2012. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem, átölelem, simogatom, duruzsolok a fülébe, bebújik a nyakamba és megnyugszik. Ez nem pótlék, szerintem ez természetes, akár anyatejes a baba, akár tápszeres.
2012. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi is hamar tápszeresek lettünk.Igaz még fejem neki,de nem elég.De nálunk is a cumi vált be.És azért igényli az összebújást ö is.Fogni,simizni,egy kicsit ringatni,énekelni,hogy érezze a közelségemet.
2012. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk is tápszeres a lányunk, most egy éves

neki is van alvós rongya de amikor tápszert kap reggel meg este akkor cumisüvegből kapja és olyan közel bújok hozzá mintha szopizna

egyébként meg ha csak feszült, vagy nyugalmat akar összebújunk és teát kap szintén cumis üvegből

2012. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi "kegytárgy", se cumi - kínáltam, nem fogadta el. Nagyon ritkán volt szerencsére nyűgös, így ritkán kellett nyugtatni. Olyankor nálunk a tuti bevált módszer az volt, h felvettem, megdajkáltam, és kinéztünk az ablakon :o) Szó szerint. Mai napig, ha nyöszög valamiért, felteszem az ablakpárkányba, nézegeti a galambokat és az autókat, és már el is van felejtve a nyöszi tárgya.
2012. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!