Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kibujt az első foga a fiamnak....

Kibujt az első foga a fiamnak. Van valami teendőm vele?

Figyelt kérdés
Kenjem továbbra is dentinoxal? Vagy valami egyéb?
2012. okt. 8. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha kibújt miért kéne kenni? Akkor már nem fáj neki.
2012. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esténként megtisztítani egy nedves textilpelenkával, vagy fogtörlő kendővel.
2012. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
92%
a dmben lehet kapni 3 db fogkefet: az egyik az iny masszirozasara, a masik az elso fogak tisztitasara, a harmadik 6 fognal tobb tisztitasara van. szerintem erdemes, ha masert nem is, legalabb ismerkedik a fogmosassal.
2012. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként ez a dm-es fogkefe jó? Mert 4 és fél hós a fiam, és nem tudom, engedné-e. Te hogy csinálod?
2012. okt. 8. 14:03
 5/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
az elso olyan mint egy ragoka,pici a feje es nyeles.furdes utan bekenem dologellel a fejet es berakom a szajaba.Neki csak keszulodik a foga ezert csak ragogatja,kb 2 perc,nem ellenkezik,elvezi.azon kivul h verserkento,szerintem azert fontos hogy tudja,ez az esti rutin resze.
2012. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
nézegesd
2012. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!