Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka NEM ázik át...

Melyik pelenka NEM ázik át éjjel? 15 hónapos kisfiamnak kellene vennem pelust, mert amit most használ az minden egyes éjjel átázik. (dm-es)

Figyelt kérdés
Tökéletes volt eddig ez a pelenka, nappalra 4+-os, éjjelre az 5-ös, de nappal is sűrűbben kell cserélnem, alig bír ki 2 órát, az éjjel pedig horror. Minden reggel nyakig pisis szegény, a 6-os sem jó, az is átázik. Nem szeretnék zsákbamacskát venni, ezért kérdezem, hgy kinek mi vált be.

2012. okt. 8. 11:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Libero superfit. egyszerüen tökéletes. bár most kezdte a fiam az ötöset nem egy törpe vízmü de azért van kiadás. sose folyt ki. árban se durva .
2012. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
Pampers active baby
2012. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb pisit a libero bírja, abból is a hagyományos.
2012. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
Pampers!!!
2012. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ...pont e kettő közül nem tudok dönteni :-D

Pampersből hanyas volna a legjobb? 10-11 kiló...merjem venni a 4+-osat, vagy indítsak az 5-sel egyből?

2012. okt. 8. 11:59
 6/40 A kérdező kommentje:
Hűűű...de gyorsak vagytok. Megakadtam, libero superfit? Még nem is hallottam róla.
2012. okt. 8. 12:00
 7/40 anonim ***** válasza:
58%
Libero! Ez a legjobb. A pampers-el ne is kísérletezz, csak kidobott pénz lenne.
2012. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokat ivott a fiam, és csakis a Libero bírta neki. Abból is az 5-ös.
2012. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl nap pelust veszel, pont ezért folyik ki belőle? Mindig a kg-nak megfelelő méretet vegyél, különben nem tart a pelus rendesen. Tehár erre a súlyra max. 4+- ost.


Én egyszer véletlenül 5-ös pelust vettem a 11 kilós fiamnak és minden alkalommal átázott, illetve mint utóbb kiderült, oldalt kifolyt a pisi, mert nem zárt jól a combjánál, hiszen 11 kilósan lényegesen vékonyabb, mint egy 17 kg-os gyerek.

2012. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

olyan vékony mint a kartonpapír és gumis .


sőt a libero bugyipelusa is tök jó volt. sokat szív

2012. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!