Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel is pelenka nélkül mikortól?

Éjjel is pelenka nélkül mikortól?

Figyelt kérdés
3 Éves lányom nappalra szobatiszta, éjjel alváshoz kap még pelust, ami 10 alkalomból kb 1szer pisis. Levegyem óla, vagy várjak amíg ő kéri
2011. jún. 1. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 26 hós, félig meddig szobatiszta.

Éjjelre dok rá peust, de azt vettm észer, hogy már régóta nem pisil éjjel, reggel ahogy felkel, pelenka le és csurgat is a bilibe.


Napközben sincs rajta itthon pelus, csak kisnadrág, ha pisilnie vagy kakilnia kell, hozza a bilit.


Viszont ha kimondottan bugyit adok rá, akkor bepisil, sőt múltkor bekakilt.

Ezt csak akkor csinálja, ha bugyi van rajta.

2011. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisnita ***** válasza:
Én már levenném róla éjjelre is. Maximum teszel alá egy gumilepedőt hátha. Azt olvastam, hogy akkor lehet már levenni ha 3-4 reggel száraz pelussal ébred.
2011. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előz

Én is gondoltam, hogy leveszem róla.

2011. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem előző, hanem első

bocs

2011. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vikam válasza:
Az én lányom 2 éves kortól éjjel sem pelenkás... Vannak az up and go pelenkák, amit könnyen le lehet kapni éjszaka is, ha pisilnie kellett.... És ha szólt, akkor nagy boldogság volt és jutalmazás, igy pár hét alatt már csak bugyi kellett. A kezdeti hetekben az ágy közelében tartottuk a bilit igy balesetek sem csúsztak be, ami visszavetette volna. Ha mélyen alszik, éjszaka közepén fel is lehet kelteni, amig meg nem szokja. :)
2011. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia,


én is levenném, egy próbálkozást megér!!

nálunk gyorsan zajlott, amikor közölte, hogy Ő már nagy és nem kell pelenka (4 hete volt, 2,5 éves, a bölcsi hatása!!), akkor 3 napig hagyta, hogy éjszakára is tegyek fel Neki. nagyon ritkán pisil éjjel, de akkor már fel kel és szól. reggel rögtön az az első, hogy bilire ülünk, ahogy kinyitotta a szemeit :) így siker élmény is van és a matrac is száraz marad!! :)


Ági

2011. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerüen levettem,mert nappalra szobatiszta a fiam,éjjel meg alig van vmi a pelusban.nincs baleset,éjjel mikor én felébredek őt is viszem pisilni,vagy ő szól.
2011. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Éjjel nem akarom ébreszgetni a gyereket, 1 éves korától alszik egész éjjel, külön szobája van.

At hiszem veszek gumilepedőt és belevágunk.

2011. jún. 1. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam amugy néha ébred magátol is,akkor kiviszem,nem mindig én ébresztem,és van h én se ébredek fel minden éjjel.
2011. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én sem ébresztgetem, ha kell neki felébred. csak azért, hogy pisiljen nem kelteném fel.


Ági

2011. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!