Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2 éves kora óta...

Kislányom 2 éves kora óta szobatiszta,2 éves és 3 hónapos volt, mikor éjjel sem kellett már pelenka. Most 2 hete elég sokszor bepisil éjjel is és nappal is, sőt egy párszor be is kakil. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most 2 és fél éves elmúlt.
2012. szept. 22. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem történt vmi , ami felzaklatta?

Pl. látott veszekedni titeket apával

Bölcsibe adtad, a "változás"...

Vki kiabált vele, és érzékeny rá...

Olyan filmbe nézett bele, ami félelmetes volt neki....

Ezek csak tippek, ilyenekre lehet gondolni első körben.....

2012. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet furcsán fog hangzani én is meglepődtem amikor először hallottam. Sógornőm 6 éves lánya is sokszor bepisil néha napközben is, ő horkol is amikor alszik. Voltak vele dokinál és azt mondta a doki, hogy összefüggés van a horkolás és a bepisilés között, valszeg az orrmandula van megduzzadva.

Persze bekakilni nem kakil így egyáltalán nem biztos, hogy nálatok is ez van.

2012. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden családban néha van veszekedés és van a gyerekkel kiabálás, de minden olyan, mint volt, semmi nem változott:) 1 hét múlva megy bölcsibe, ezt tudja, beszéltünk róla, de nem látszott, h ellene lenne, de én tudom, h nem lesz egyszerű menet.. Szóval nem tudom ez miért van..
2012. szept. 22. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A bölcsi simán kiválthatja a szorongást, akkor is, ha nem látszik rajta. Az én nagylányom pl nagyon szereti az ovit, de amikor ovis lett utána 2 évig fogni kellett a kezét éjjel (pedig szívesen ment minden reggel, soha nem sírt, és előtte már bölcsis is volt) Illetve rágja a száját ami miatt sebes a széle. Szóval okoz nekik belső feszültséget ami különböző módon nyilvánul meg.
2012. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!