Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós babám nem fér be a...

5hós babám nem fér be a hordozóba a bundazsákkal együtt, jobban mondva belefér, de szinte megmozdulni sem tud! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

van 2db bundazsákunk,az egyik 74-es a más 3-6hóig jó(ez jó rá most)..ma belepróbáltam és szerencsétlen alig birt oda nyúlni a játékért! Bekötni meg egyáltalán nem is tudtam..

Van még egy bundazsákunk,ami kantáros és kell felé egy kabi is!

Ezzel már be bírtam kötni..de akkor ha utazunk valahova kabát nélkül lessz a baba a kocsiba.

Ez így nem "veszélyes"..nem fog megfázni? természetesen ha kiszálnánk rá adnám a kabátot is..

Vagy nincs más megoldás,venni kell gyerekülést?

Most a babakocsival ha megyünk akkor is a hordoot használjuk,tehát még amig nem ül nem szeretnék megválni tőle..


tanácsok,ötletek?


2012. okt. 8. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.Dönthető gyerekülést vettünk.:)
2012. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy 0-18kg-os háttal beköthető ülést. Mindenképpen csak olyat szabad amibe háttal be lehet kötni. Mondjuk autóba nem igazán kell bundazsákot rakni a gyerekre.
2012. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0-18-kg-ig vettem.Háttal van bekötve.Ha elindulunk pl.hidegben, azonnal nem meleg az autó,így kiskabát azért legalább kell még rá.
2012. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én kislányom is 5 hónapos, és pont a napokban kezdtem goldolkodni, hogy mit adok rá majd nagy hidegben, ha kocsival indulunk útnak. Szerintem a legjobb megoldás az lehet, ha a hordozóra teszel bundazsákot és nem a gyerekre, így ha bemelegszik a kocsi, vagy bementek fűtött helyre nem a gyerekről kell leráncigálni a cuccokat, hanem elég csak a hordozóról levenni.


[link]

2012. okt. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!