Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek fel 1 év...

Hogyan öltöztetitek fel 1 év körüli kocsiban ülő babátokat ilyen időben (10-15 fok)? Mikortól adtok rá overált?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, h neked a kocsi a babakocsit vagy az autót jelenti e? Mert autóba biztos ugyanannyit adok rá, mint magamra, csak rajta olyan zokni, esetleg vékony harisnya van a nadrág alatt, h ha felcsúszik a szára, akkor se legyen kint a bőre. Babakocsiba egy réteggel többet, mert míg én mozgok, addig ő csak ül. Az az egy réteg pl. egy pléd.

Viszont téli overált még biztos nem adnék rá 10-15fokban. Max reggel/este az 5fokban. De abba délben belefőne, így marad a réteges öltöztetés.

2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

14 hónaposomat ma kb.10 fokban igy öltöztettem: Harisnya,kantáros kordnaci,ujjatlan triko,rövidujjú,hosszu ujjú, egy nem túl vastag pulcsi és egy közepesen vastag kabát.vékony sál és sapka.igaz ő már mozgott, de volt hogy csücsült a babakocsiban.Overált én még nem adnék rá,soknak tartom.inkább valóban a rétegesebbet és azt tudom variálni.Egy vékonyabb plédet esetleg tennék a lábára ha hosszabb ideig vagytok kint.

2012. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy melegítőnacit, bodyt, vékony pulcsit, átmeneti kabátot adtam rá. Meg zokni, cipő természetesen.
2012. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
harisnya,body,pulcsi,kantáros nadrág,cipő,kabát,lábára pléd.
2012. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!