Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós, egyedül már pár...

10 hós, egyedül már pár lépést megtevő lányomnak mennyire lehet káros napi fél óra bébikompozás?

Figyelt kérdés
Járókában ordít,ha fél órát van benne,akkor annyit,ha 2 órát,akkor annyit(ha lát engem akkor is)a háztartást meg vezetni kell..de a lányom ha nem jöhet utánam,képes 20 órát is ordítani akármikor.Viszont a konyhában nem igazán szeretném,ha mászna,mert elég sok a fejbeverős hely.
2009. aug. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a napi 10 percet nem lépném túl, bár elvileg csak akkor lehetne beletenni, ha már stabilan jár önállóan.
2009. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor mar stabilan jar onnaloan akkor minek mar a bebikompba rakni?szerintem felora nyugottam mehet!
2009. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én simán beraktam kompba, maíg jólesett neki, nagyon jól elvolt benne. A doki azért nem szerette, mert küszöbnél nagyon eleshet vele, amúgy más kifogása nem volt ellene, pedig háklis egy doki... Nálunk meg nem volt küszöb-probléma.

A gyerek 12 hónaposan szaladt, úgyhogy nem hinném, hogy gátolta bármiben is.

2009. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!