Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény torna kérdés?

Dévény torna kérdés?

Figyelt kérdés

sziasztok


hogy lehet bekerülni egy Dévény tornászhoz? Beutaló kell vagy csak felhívok egyet?

Gyermekemnek fejtartás problémájára szeretnék valami segítséget, mert még mindig nem a legjobb és már 4 hónapos, amúgy mindent csinál amit kell.

Vinni kell vagy házhoz jön?

Szóval tapasztalatokat írjatok :)

Mennyi idő múlva van már eredmény?

Mennyi egy alkalom?


2012. okt. 8. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézetni. Az én fiam féloldalas volt, hasra téve mindig csak az egyik kezén támaszkodott, a másikat maga alá húzta. A védőnőm mondta, hogy ez nem egészen oké, nézessem meg.

Kb. 2 hét múlva tudott fogadni, megnézte, azt mondta, hogy nagyon éles szemű anyuka vagyok, hogy ezt kiszúrtam, igazából csak egy kicsit elfeküdte magát az anyaméhben, javasolt egy-két gyakorlatot, és mondta, ha nem változik, vigyük később vissza. Szerencsére elmúlt neki elég hamar. Szóval érdemes elvinni, legalább megnyugtat téged. Nem fog feleslegesen visszarendelgetni, mert annyi babájuk van, nem is győzik.

2012. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!