Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Linkelne nekem valaki, hogy...

Linkelne nekem valaki, hogy milyen cipőt vegyek a kisfiamnak, aki 9 hónapos és még nem jár? Kellene mostanra egy, meg télre. Annyira tanácstalan vagyok :- (

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

a linkelést kihagynám inkább csak leírom.

ha szobába kellene mostanra cipő akkor egy gumitalpú v. bőrtalpú zoknit vennék esetleg egy puhatalpú cipőt pl. liliputi féle 19-21 -es méretben az a szobába télen elég ahhoz hogy ne fázzon.


kocsicipő fog kelleni mert bundazsákban fázhat a lába ez egy kis pamut v. mübőr talpú kiscipő megkötős de jobb ha tépőzáras könnyebb ráadni .


és fog kelleni egy első lépés cipő pl. elefanten ami puha mint a vaj . nem vennék pl. hótaposót meg bakancsot mert ha most 9 hós még nem fogod tudni sztem mekkora lesz a lába egyévesen és januárban lesz -e hó.


azért nem linkelek mert ezek alapján rá tudsz keresni a vásárláskor webes boltokban és a neten is.

2012. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
Most még nem kell cipő neki,hisz nem jár mint írtad.Lehet kapni jó vastag tutyikat,meg zoknikat.Bőven elég.Ráérsz akkor cipőt venni ha már jár
2012. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vennék 9 hónaposnak cipőt, csak kocsicipőt.
2012. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pl ez is kocsicipő: [link]


meg ez is:

[link]


de ez is:

[link]


szóval még mindig tanácstalan vagyok

azért lett volna jó, ha vki linkelne, hogy ő milyet adna, mert akkor biztosabban venném meg. Nem szeretném ha fázna a lába. Első baba, első cipő

2012. okt. 10. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek olyan kocsicipőjük volt, mint amit harmadiknak linkeltél be. Nagyon előnyös, hogy van szára, ami a gyerkőc lábszárára simul, így is jobban védi a hidegtől. A helyedben én azt venném meg.
2012. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!