Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, mikor a kezébe mertél adni fél banánt, hogy egyedül elmajszolja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Hogy érted, hogy merem-e a kezébe adni? Mitől kellene féljek? Hogy ledobja a földre? Most is a kezébe merem adni, csak nem eszi meg. 4 hós.
2012. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem banánt, hanem babakekszet adtam neki 7 hónapos korában. Nem féltem. Ott voltam mellette és ha nagyon sokat tömött a szájába, akkor segítettem, hogy ne fulladjon meg :-)
2012. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hos
2012. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A banánnal nem volt gáz, mert azt előbb trancsírozta szana- széjjel, mint megfulladt volna tőle. A keksszel már cseppet óvatosabb voltam, de soha nem volt az az igazi mohó fajta.
2012. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves és még most sem merem a kezébe adni a banánt, nem azért mert félek hogy megfullad vagy valami hanem mert első dolga hogy jól megmarkolja és csak folyik szét! de pl kiflit már 7 hós kora óta egyedül majszolgatja, persze úgy hogy mellette vagyok!
2012. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Denisa W. ***** válasza:
Most, 8 hónapos korában adtam neki először. De résen kell lenni, mert bár ügyesen bánik vele, azért néha túl nagyot harap belőle a két fogával, és akkor öklendezik, vagy felragad a szájpadlására.
2012. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kiki01 ***** válasza:
6 hós volt, szépen elkezdte majszolni, aztán ledobta a földre:)
2012. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén 6 hónaposan.
2012. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!