Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett elítélendő ha...

Kisbaba mellett elítélendő ha tanulok?

Figyelt kérdés
Ha majd megszületik a pici szeretnék tanulni kicsit. Az angol nyelvvet már középszinten beszélem, de szeretném felfrissíteni, viszont a németet is szeretném megtanulni. 3 évig szeretnék a picivel otthon maradni, ezalatt szereteném ezt összehozni. Szerintetetk leehtséges? Vagy hagyjam a fenébe és minden percben a kicsire figyeljek? Otthon tanulnék, egyedül, nem tanárnál, akihez el kellene járni. Igazából, ha mennék majd vissza dolgozni, akkor nagyon jól jönne.
2012. okt. 9. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát már miért lenne elítélendő?
2012. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi probléma vele!

Nagyon sokan csinálják így, sőt még olyat is ismerek, aki a mérlegképest végezte így, és a kötelező vizsgákra is eljárt. Órákra nem járt be a megyeszékhelyre hetente, de vittük neki a jegyzetet, és volt tankönyve is. Mire lejárt a 3 év, lett egy új szakmája.

2012. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Attól félsz, hogy anyósod lefejez? :D:D

Hagyjuk már, valaki egyetemre jár csecsemő mellett levelezőn.

2012. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!
2012. okt. 9. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nappalis voltam a kisfiam mellett,igaz egyéni tanrendes voltam csak zhra és vizsgára jártam be,most meg gyakorlaton vagyok 1,5 éves kisfiam közben bölcsis. Aki ezért engem elítél,annak az embernek súlyos problémái lehetnek.Nem kell a gyerekkel foglalkozni 24 órában de majd meglátod,jól fog esni hogy kicsit tanulhatsz is.
2012. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, hogy írtál!
2012. okt. 9. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Én az ikreim mellet végzem a főiskolát. 2 nyelvvizsga meg egyéb követelmények, de csinálom. (most gyes alatt)

Visszamaradott, aki úgy gondolkodik...

2012. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És mennyire megvalósítható ez? Mennyit tudtok tanulni mellette? Mekkorák a gyermekeitek? Mennyit alszanak?

Jól megy a tanulás?

(Bocsi a sok kérdésért!)

2012. okt. 9. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ikres vagyok:)

Sztem csak segítséggel megy. A vizsgaidőszak elég kemény, mindig fel akarom adni, de amikor olyan jegyet szerzek, amiről nem is álmodtam, akkor büszke vagyok és új erőre kapok!

Nekem 20 hónaposak a fiaim most, még van gyakorlattal együtt kb. 2 évem. Ebéd után alszanak, olyan másfél-2.5 óra nyugi van. Én nem tudok sokat ilyenkor tanulni, de megoldom, főleg vizsgaidőszak alatt. Vagyis akkor segítséggel, máshogy nem menne.

2012. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én ismerősöm (aki a mérlegképest végezte) szintén csak családi segítséggel ment neki. Az egy dolog, hogy én indigóval jegyzeteltem és vittem neki az anyagot, de leülni megtanulni csak neki kellett.

Ahogy elmondta, éjszaka, amikor a pici már aludt, a férje a tervező asztal mellett dolgozott-rajzolt éjfélig, ő a másik asztalnál tanult. No meg a nagymami is ott volt, ha vizsgára készült, és a napi mosásba, főzésbe, takarításba besegített neki.

Ez másként nem nagyon fog menni, persze az sem mindegy, hogy milyen suli, és abban milyen szintre akarsz eljutni.

2012. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!