Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok limonádét 8 hetes...

Adhatok limonádét 8 hetes babámnak? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
én biztosan nem adnék.szopizik?akkor nem is nagyon kell más.ha adni akarsz neki,vizet adj.
2012. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Minek? 8 hetes...vagy anyatej vagy tápszer + babavíz...
2012. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem adnék, csak sima, mezei "babavizet", ha szomjas. A limonádéban cukor van, ami már ekkor is káros lehet. Egyes kutatások azt rebesgették, hogy a leendő tejfogakra már a kibújásuk előtti táplálkozás hatással lehet. Hogy valóban így van-e, azt nem tudom, de én inkább kerülném.

Ha kerülnéd a vizet, lehet kapi patikákban és drogériákban teát külön babáknak. Ezek olyan teafüvekből és gyümölcsökből készülnek, amelyek nem tartalmaznak koffeint, így babák is fogyaszthatják. Árban kb. 4-500 Ft körül van, /doboz.

2012. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
nem szabad... a limonádé= citrom+cukor+víz. Egy 8 hetes babának nem szabad ilyet innia.
2012. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2012. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
babatea+cukor+citromlé!!dl-ként pici mokkáskanálnyi!az én gyerekeimnek semmi bajuk nem volt,de ez a te döntésed!!egy pár hetet várj még!!az enyémek is ciciztek,de teáztak is!!érdekes módon akkor megnyugodtak!
2012. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem....minek?

anyatej v.tápszer és víz,bár anyatejesnek azt sem adnék....

citrusfélés sztem 8-10 hónapos korig nem ajánlottak....

2012. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem adtam egyik gyermekemnek sem! DE! Baja nem lesz a babádnak tőle, hiszen a kórházban is azt itatnak vele, amikor még nem indul be a tej, ezzel elkerülvén a besárgulást. Viszont több a hátránya, mint az előnye, mert a cukor nem egészséges. Ha nem fogadja el a babád a sima vizet, akkor én inkább valamilyen filteres babateát, vagy gyógyszertári édesköményt ajánlanék, ezeket még mindig ízesítheted pl. fruktózzal, ami kevésbé káros a babára!
2012. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki! Elég a tápszer vagy az anyatej.
2012. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk javasolta a gyerekorvos a limonádét, de azért, mert szerinte az első hónapban felhízta a fiam a kéthavi mennyiséget, és a ritkított szoptatások között kínáljam limonádéval. Ennek ellenére nem fogok így tenni, ha a baba anyatejes, akkor elég neki a tej, ha tápszeres, akkor elég neki a víz, mint folyadék. Külön csak azért, hogy igyon még valamit, nem kell limonádét adni neki.
2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!